Aktualności

Wspólnie odbudujemy wielki Widzew - rozmowa z Piotrem Duchatkiewiczem

Z właścicielem K&O rozmawiamy o działalności firmy, jego współpracy z Widzewem i wspomnieniach związanych z klubem.

Widzew.com: Skąd pomysł na zaangażowanie się w współpracę z Widzewem?

Piotr Duchatkiewicz: Od lat jestem fanem piłki nożnej. Dlaczego Widzew? Jest to klub z którym związany jestem od lat. Obserwuję jego losy, wiernie kibicuję i dlatego wybór był oczywisty. Nie ma nic piękniejszego niż łączenie pracy zawodowej z pasją.

W jaki sposób reklamujecie się dzięki sponsoringowi Klubu?

- Reklamy podczas meczów wyświetlane są na telebimach, logo firmy w transmisjach WidzewTV. W poprzedniej rundzie byliśmy także obecni na bandach LED w trakcie meczu derbowego. Jesteśmy zadowoleni z tej współpracy, dlatego zdecydowaliśmy się na kontynuację.

Proszę scharakteryzować działalność państwa firmy.

- Jesteśmy firmą opierającą się na kilku segmentach. Początkowo, zajmowaliśmy się wynajmem koparek oraz prowadzeniem strzeżonych parkingów. Od dwóch lat specjalizujemy się w projektowaniu oraz wykonywaniu sieci światłowodowych.

Jeśli chodzi o sukcesy pana firmy, czym możecie się pochwalić?

- Działamy w czterech województwach i nieustannie poszerzamy swoje horyzonty. Firma szybko się rozwija, zasilając swoje szeregi w coraz to liczniejszy zespół.

Czy mają państwo jakieś plany długofalowe? Otwarcie na nowe rynki, nowe usługi? Może jakieś duże inwestycje są w planach?

- Tak jak wcześniej wspomniałem, firma charakteryzuje się szybkim rozwojem. Interesuje nas dalsza ekspansja i nawiązywanie współpracy z firmami działającymi w branży.

Frekwencja na meczach Widzewa to historia na osobny artykuł, jak ważna jest dla środowiska biznesowego?

- Jest to kwestia bardzo istotna. Daje to szansę nawiązywać nowe kontakty oraz wymieniania się spostrzeżeniami w działalności biznesowej.

Trudno nie zarazić się atmosferą trybun, klub napędzają także wyniki sportowe. Chyba każda firma chce być kojarzona z sukcesem?

- Oczywiście. Ma to ogromny wpływ na to, jak widzą naszą firmę potencjalni klienci.

Ma pan jakieś wyjątkowe wspomnienia związane z Widzewem?

-  Od lat Widzew to mój klub. Wiąże się z nim wiele moich wspomnień - zarówno prywatnych, jak i biznesowych.

Widzew robi wszystko by wrócić tam, gdzie jego miejsce na piłkarskiej mapie Polski. Wspierając klub w drodze na szczyt już teraz, można zbudować pozytywne relacje na lata. Chyba o to chodzi w sponsoringu sportowym?

-  Tak właśnie jest. Nikt nie chce nawiązywać współpracy na chwilę. Zawsze chodzi o coś długotrwałego i pozytywnego dla obu stron. Wierzę w sukces Widzewa tak samo mocno, jak w sukces własnego biznesu. To zdecydowanie nas połączy!

Na jakie wymierne korzyści liczycie dzięki współpracy z Widzewem? Czy planujecie zwiększenie swojego zaangażowania w klub w przypadku pozytywnych efektów współpracy?

- Wraz z sukcesem klubu zwiększa się liczba potencjalnych odbiorców. Co za tym idzie, także nasza firma promowana jest wśród coraz to większej liczby kibiców. Pozytywne efekty współpracy zaowocują zwiększeniem naszego zaangażowania.

Co powiedziałby pan innym przedsiębiorcom, którzy jeszcze zastanawiają się nad współpracą z Widzewem?

- Nie ma nad czym się zastanawiać. Odnieście sukces razem z nami! Wspólnie odbudujemy wielki Widzew.

***

Firma K&O Sp. z o.o. z Wrocławia oferuje swoim klientom wynajem koparek, kompleksowe roboty ziemne oraz inne profesjonalne usługi wykonywane nowoczesnymi maszynami

Prace realizują na terenie całej Polski, a wśród ich  klientów znajdują się zarówno osoby prywatne, jak i duże przedsiębiorstwa. Celem firmy jest ciągły rozwój parku maszynowego, a także osiąganie maksymalnej satysfakcji wśród rosnącej liczby partnerów.

K&O dokłada wszelkich starań, aby ich oferta była jak najbardziej atrakcyjna, nie tylko pod względem zakresu usług, ale również proponowanych cen. Dlatego też każdą umowę wyceniają indywidualnie i dopasowują do potrzeb oraz oczekiwań klientów.

****

Wszystkie firmy zainteresowane przedłużeniem istniejącej bądź nawiązaniem nowej współpracy partnerskiej z Klubem zapraszamy do kontaktu z kierownikiem ds. pozyskiwania sponsorów Łukaszem Koleckim (tel. +48 501 739 282, mail: lukasz.kolecki@widzew.com).


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Resovia Rzeszów - Widzew Łódź 09.05.2021

Resovia Rzeszów - Widzew Łódź 09.05.2021

Tabela rozgrywek

7 Miedź Legnica 43
8 Odra Opole 42
9 Sandecja Nowy Sącz 40
10 Widzew Łódź 40
11 Chrobry Głogów 39
12 Korona Kielce 35
13 Puszcza Niepołomice 34
Pełna tabela