Aktualności

Wracamy po majówce - tydzień w Widzew.FM

W minionym tygodniu na antenie klubowej rozgłośni radiowej Widzew.FM odbyły się trzy audycje premierowe poświęcone podsumowaniu spotkania derbowego i zapowiedzi ostatecznie nieudanego starcia z Resovią Rzeszów.

Derby porządziły się swoimi prawami

Czerwono-biało-czerwoni niezwykle radosnym akcentem zakończyli słoneczną majówkę. Widzew w 68. derbach Łodzi pokonał rywala zza miedzy 1:0 po bramce Bartłomieja Pawłowskiego i to właśnie wydarzeniom tamtego wieczoru poświęcona była środowa audycja Witamy w Klubie. Marcin Tarociński i Jakub Dyktyński gościli w studiu łódzkich dziennikarzy - Roberta Fiećkę (TV TOYA) i Bartłomieja Derdzikowskiego (lodz.wyborcza.pl). Rozmowa w całości dotyczyła spotkanie z ŁKS-em.

Historyczny rys starć z Resovią

Widzewska wycieczka historyczna z udziałem Kamila Wójkowskiego i Jakuba Dyktyńskiego okazała się niezwykłym wglądem w dawne spotkania czerwono-biało-czerwonych z Resovią Rzeszów. Ten program to bez wątpienia doskonała propozycja dla koneserów dobrych audycji spod znaku Widzew.FM i fanów wysublimowanego humoru.

Meczowe preludium z briefingiem prasowym

W piątek Widzew.FM na żywo relacjonowało briefing z udziałem trenera Janusza Niedźwiedzia i wracającego do gry po kontuzji Juliusza Letniowskiego. Zapis konferencji jest dostępny na platformie YouTube.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Miedź Legnica - Widzew Łódź 15.05.2022

Miedź Legnica - Widzew Łódź 15.05.2022

Tabela rozgrywek

1 Miedź Legnica 74
2 Widzew Łódź 59
3 Arka Gdynia 58
4 Korona Kielce 55
5 Odra Opole 48
6 Chrobry Głogów 47
7 Sandecja Nowy Sącz 47
Pełna tabela