Aktualności

Wraca strefa kibica Widzewa, z nowym partnerem

W piątek przed meczem z Błękitnymi Stargard kibice Widzewa będą mogli przygotować się do sportowych emocji w strefie kibica, która od godziny 16 funkcjonować będzie pod stadionem.

W widzewskiej strefie kibica fani będą mogli odwiedzić stoisko firmy Helios, gdzie zasmakować można w pysznym, kinowym popcornie. W namiocie Termotonu, czyli marki firmy ZCB Owczary, coś dla siebie znajdą na pewno najmłodsi kibice Widzewa. W ogródku czerwono-biało-czerwonych ugości z kolei Pub & Restauracja "W Sercu Łodzi", który zaprasza oczywiście również do lokalu.

Oprócz tego swoje stanowisko przygotuje firma Tellbox Fajer, która została nowym partnerem klubu z al. Piłsudskiego 138. W ramach współpracy przygotuje ona w strefie kibica stoisko, w którym kibice będą mogli sprawdzić… swoje piłkarskie umiejętności. Tellbox Fajer zaprasza również młodych widzewiaków, dla których przygotował specjalne gadżety

- Jako dystrybutor produktów NC+ oraz usług teleinformatycznych chcemy dawać kibicom dostęp do największych emocji sportowych. Wiemy, jednak jak ważne dla kibiców Widzewa są mecze domowe ich ukochanej drużyny, dlatego cieszę się, że będziemy mogli również przed spotkaniami w Sercu Łodzi, bawić się wspólnie z nimi i budować atmosferę tych wyjątkowych wydarzeń - przyznaje właściciel firmy Tellbox Fajer Sylwester Kurnatowski, prowadzący punkty sprzedaży Canal+/NC+ w Łodzi, ale także w Pabianicach, Sieradzu czy Kaliszu.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Pogoń Siedlce - Widzew Łódź 05.07.2020

Pogoń Siedlce - Widzew Łódź 05.07.2020

Tabela rozgrywek

1 Górnik Łęczna 58
2 Widzew Łódź 55
3 GKS Katowice 54
4 Olimpia Elbląg 47
5 Resovia 46
6 Bytovia Bytów 44
7 Górnik Polkowice 43
Pełna tabela