Aktualności

Wraca program meczowy!

Z myślą o posiadaczach karnetów na sezon 2020/2021 przygotowaliśmy program meczowy - dostępny online w formacie PDF. Jest on dostępny w zakładce "Twoje karnety" po zalogowaniu się na oficjalnej stronie Widzewa Łódź. Życzymy miłej lektury!

Program meczowy przed meczem z Koroną Kielce został przygotowany z myślą o wszystkich kibicach posiadających karnet Widzewa Łódź - również tych, którzy posiadali abonamenty na ligowe spotkania tylko w rundzie jesiennej. Od kolejnego spotkania będzie on dostępny tylko dla osób, które posiadają ważne karnety na rundę wiosenną i całosezonowe.

Program zawiera wiele ekskluzywnych treści (wywiady, artykuły, ciekawostki, statystyki) dotyczących meczu Widzew Łódź - Korona Kielce, który zostanie rozegrany w sobotę 20 lutego o godzinie 17:40.

Każdy posiadacz karnetu ma dostęp do programu poprzez swoje konto w zakładce "Twoje karnety" na stronie widzew.com [KLIKNIJ, ŻEBY POBRAĆ PROGRAM MECZOWY]. Wystarczy zalogować się na swoje konto i pobrać program przygotowany w formacie PDF.

Wszystkich karnetowiczów zachęcamy do skorzystania z przygotowanego bonusu. Życzymy miłej lektury!


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Trening 01.03.2021

Trening 01.03.2021

Tabela rozgrywek

7 Miedź Legnica 27
8 Odra Opole 24
9 Puszcza Niepołomice 23
10 Widzew Łódź 23
11 Chrobry Głogów 22
12 Korona Kielce 21
13 Stomil Olsztyn 20
Pełna tabela