Aktualności

Wraca #Piłsudskiego138! Gośćmi Marcin Robak i amp futbolowcy

Autorski format WidzewTV znów na antenie klubowej telewizji. Po przerwie wywołanej epidemią koronawirusa ponownie zapraszamy do oglądania doskonale znanego kibicom programu.

53. odcinek #Piłsudskiego138 w całości poświęcony będzie rywalizacji sportowej, ale tym razem w różnym wydaniu. W pierwszej częście programu Łukasz Czuku porozmawia z Marcinem Robakiem. Kapitan pierwszej drużyny, z uwagi na to, że znajduje się na liście sportowej izolacji, w studiu pojawi się jedynie zdalnie, ale rozmowa z nim powinna dostarczyć kibicom wielu ciekawych informacji, a także wspomnień doświadczonego napastnika. Jednym z tematów poruszanych przez prowadzącego będzie powiem niedawny jubileusz, czyli setny występ ligowy Marcina Robaka w barwach Widzewa.

Warto pamiętać, że kapitan czerwono-biało-czerwonych jest również ambasadorem widzewskiej drużyny amp futbolu. I to właśnie jej przedstawiciele będą gośćmi w drugiej części czwartkowego programu. Wszystko dlatego, że już w sobotę Widzew Łódź Amp Futbol rozegra pierwszy w historii mecz w Łodzi, a drugi w ogóle. Jego rywalem będzie Warta Poznań, która w premierowym starciu, jeszcze przed wybuchem epidemii, pokonała widzewiaków 1:0. Jak do rewanżu szykują się zawodnicy trenera Rafała Chorążego? O tym w studiu Widzew TV opowie sam szkoleniowiec, a także jeden z jego podopiecznych - Sylwester Budner.

Zaczynamy w czwartek 25 czerwca tradycyjnie o 19:10. Znajdziecie nas na kanale klubowej telewizji w serwisie YouTube (SUBSKRYBUJ) oraz na klubowym Facebooku (POLUB).


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Resovia Rzeszów - Widzew Łódź 09.05.2021

Resovia Rzeszów - Widzew Łódź 09.05.2021

Tabela rozgrywek

7 Miedź Legnica 43
8 Odra Opole 42
9 Sandecja Nowy Sącz 40
10 Widzew Łódź 40
11 Chrobry Głogów 39
12 Korona Kielce 35
13 Puszcza Niepołomice 34
Pełna tabela