Aktualności

WOWP z rekordową wpłatą!

W czwartek RTS Widzew Łódź otrzymał kolejną wpłatę od Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Kibiców "Tylko Widzew". Fani klubu ponownie nie zawiedli, przelewając na konto klubu pokaźną kwotę.

Tym razem w ramach Wielkiej Orkiestry Widzewskiej Pomocy OSK "Tylko Widzew" przekazało klubowi jednorazowo aż 50 tysięcy złotych. To najwyższa wpłata w historii współpracy ze Stowarzyszeniem RTS Widzew Łódź. Środki te, stanowiące bardzo istotny wkład do budżetu klubu, przeznaczone zostaną na działalność statutową Stowarzyszenia oraz wsparcie funkcjonowania grup młodzieżowych.

Zarząd Stowarzyszenia Reaktywacji Tradycji Sportowych Widzew Łódź pragnie w związku z tym serdecznie podziękować za wsparcie, zarówno organizatorom akcji, jak i każdemu kibicowi z osobna, za wszystkie wpłaty, bez których trudno byłoby wyobrazić sobie odradzający się, budowany od podstaw klub. Zgodnie z informacjami zawartymi na oficjalnej stronie OSK, do Klubu "1910" - czyli elitarnego grona osób regularnie wpłacających środki na WOWP, należy obecnie 299 osób. Nie mamy wątpliwości, że wkrótce może ich być znacznie więcej.

Dziękujemy! Łączy Nas Widzew!


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

C1: Widzew Łódź - Delta Warszawa 18.11.2018

C1: Widzew Łódź - Delta Warszawa 18.11.2018

Tabela rozgrywek

1 Widzew Łódź 38
2 Radomiak Radom 37
3 Elana Toruń 35
4 GKS Bełchatów 33
5 Olimpia Grudziądz 31
6 Górnik Łęczna 30
7 Resovia 29
Pełna tabela