Aktualności

WOWP z rekordową wpłatą!

W czwartek RTS Widzew Łódź otrzymał kolejną wpłatę od Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Kibiców "Tylko Widzew". Fani klubu ponownie nie zawiedli, przelewając na konto klubu pokaźną kwotę.

Tym razem w ramach Wielkiej Orkiestry Widzewskiej Pomocy OSK "Tylko Widzew" przekazało klubowi jednorazowo aż 50 tysięcy złotych. To najwyższa wpłata w historii współpracy ze Stowarzyszeniem RTS Widzew Łódź. Środki te, stanowiące bardzo istotny wkład do budżetu klubu, przeznaczone zostaną na działalność statutową Stowarzyszenia oraz wsparcie funkcjonowania grup młodzieżowych.

Zarząd Stowarzyszenia Reaktywacji Tradycji Sportowych Widzew Łódź pragnie w związku z tym serdecznie podziękować za wsparcie, zarówno organizatorom akcji, jak i każdemu kibicowi z osobna, za wszystkie wpłaty, bez których trudno byłoby wyobrazić sobie odradzający się, budowany od podstaw klub. Zgodnie z informacjami zawartymi na oficjalnej stronie OSK, do Klubu "1910" - czyli elitarnego grona osób regularnie wpłacających środki na WOWP, należy obecnie 299 osób. Nie mamy wątpliwości, że wkrótce może ich być znacznie więcej.

Dziękujemy! Łączy Nas Widzew!


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Trening 01.03.2021

Trening 01.03.2021

Tabela rozgrywek

7 Miedź Legnica 27
8 Odra Opole 24
9 Puszcza Niepołomice 23
10 Widzew Łódź 23
11 Chrobry Głogów 22
12 Korona Kielce 21
13 Stomil Olsztyn 20
Pełna tabela