Aktualności

WOWP z kolejną wpłatą na Akademię Widzewa

Na koniec maja do klubu trafiły kolejne środki finansowe gromadzone w ramach Wielkiej Orkiestry Widzewskiej Pomocy, przeznaczone na Akademię Widzewa.
Wielka Orkiestra Widzewskiego Pomocy (WOWP) to inicjatywa kibiców mająca na celu wspieranie finansowe klubu. Przekazywane przez fanów w ten sposób środki przeznaczane są na funkcjonowanie grup młodzieżowych Widzewa, współfinansując m.in. zakup sprzętu, opłaty za boiska, koszty obozów czy pokrywanie składek członkowskich za tych młodych zawodników, których na to nie stać.

W związku z obowiązującą umową, na podstawie której marka WOWP jest sponsorem strategicznym Akademii Widzewa, Ogólnopolskie Stowarzyszenie Kibiców "Tylko Widzew", które koordynuje działanie WOWP, przekazało w imieniu wszystkich zaangażowanych w projekt kibiców kolejną transzę zebranych środków finansowych. Na koniec maja 2020 roku na konto klubowe wpłynęło łącznie 35 tysięcy złotych.

W imieniu Akademii Widzewa dziękujemy za zaangażowanie i pomoc. Dla klubu to cenne wsparcie, pokazujące, jak jego fani troszczą się o przyszłość Widzewa, bo to właśnie Akademia i kolejne pokolenia utalentowanych piłkarzy powinny być jednym z jego fundamentów.

W trudnym czasie epidemii, która zagraża zdrowiu i życiu nas wszystkich, a także mocno ogranicza wszelkie przejawy aktywności, pomoc kibiców nabiera jeszcze większego znaczenia. Kadra szkoleniowa Akademii Widzewa nie ustaje w tym okresie w staraniach, by wykorzystać każdą możliwość do podnoszenia umiejętności jej podopiecznych. W związku z tym, gdy tylko było to możliwe, młodzi piłkarze Widzewa, którzy w czasie przymusowego pobytu w domu, pracowali indywidualnie, zgodnie z przygotowanymi rozpiskami, jak najszybciej wrócili do treningów boiskowych.

W międzyczasie organizowane są zaś kolejne szkolenia zdalne służące podnoszeniu umiejętności sztabu szkoleniowego Akademii Widzewa oraz wszystkich jej partnerów sportowych. Trwają również nabory do kolejnych grup młodzieżowych, a także do pierwszych klas liceum o profilu piłkarskim w Szkole Mistrzów Kokoro współpracującej z widzewską kuźnią talentów.

Dlatego tym bardziej zachęcamy kibiców czerwono-biało-czerwonych do wspierania Wielkiej Orkiestry Widzewskiej Pomocy. Więcej informacji o akcji znaleźć można na stronie internetowej OSK "Tylko Widzew": http://www.tylkowidzew.pl/wowp. Dziękujemy jednocześnie za dotychczasową pomoc i zaangażowanie w budowanie silnej Akademii Widzewa.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Pogoń Siedlce - Widzew Łódź 05.07.2020

Pogoń Siedlce - Widzew Łódź 05.07.2020

Tabela rozgrywek

1 Górnik Łęczna 58
2 Widzew Łódź 55
3 GKS Katowice 54
4 Olimpia Elbląg 47
5 Resovia 46
6 Bytovia Bytów 44
7 Górnik Polkowice 43
Pełna tabela