Aktualności

WOWP ponownie wspiera Akademię Widzewa

Na konto Akademii Widzewa trafiła kolejna wpłata od jej sponsora - Wielkiej Orkiestry Widzewskiej Pomocy.

Od 2017 roku widzewska Akademia wspierana jest przez WOWP, która stała się jej sponsorem strategicznym. Przed sezonem 2020/2021 zawarta została umowa pomiędzy zarządzającym całym przedsięwzięciem Ogólnopolskim Stowarzyszeniem Kibiców "Tylko Widzew" a Klubem, dzięki której współpraca jest kontynuowana.

Kibice Widzewa, w tym fani będący w "Klubie 1910", czyli wpłacający regularnie stałe kwoty, przelewają środki finansowe na konto WOWP, a te następnie trafiają do Klubu. Akademia przekazywaną pulę przeznacza m.in. na opłaty za wynajem boisk i siłowni, transport, opłaty za pobyt zawodników w bursie, wyżywienie, a także opiekę medyczną. W poprzednim sezonie łączna kwota, która trafiła w ten sposób do Akademii, wyniosła ponad 200 tysięcy złotych.

Zgodnie z umową, w kwietniu na konto Akademii Widzewa wpłynęła kolejna transza tegorocznych środków zebranych przez WOWP - łącznie od początku 2021 r. jest to kwota 35 tys. zł. Dziękujemy za wszystkie wpłaty, które przyczyniają się do rozwoju widzewskiej młodzieży. Zachęcamy również do dołączenia do "Klubu 1910", w którym jest już 726 osób. Kibice dokonujący regularnych wpłat na WOWP mogą liczyć na szereg korzyści. Więcej informacji o całym przedsięwzięciu znaleźć można na stronie OSK "Tylko Widzew" (KLIKNIJ TUTAJ).


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Widzew Łódź - Zagłębie Sosnowiec 28.11.2021 cz. II

Widzew Łódź - Zagłębie Sosnowiec 28.11.2021 cz. II

Tabela rozgrywek

1 Miedź Legnica 41
2 Widzew Łódź 38
3 Korona Kielce 32
4 Podbeskidzie Bielsko-Biała 32
5 Sandecja Nowy Sącz 31
6 GKS Tychy 30
7 ŁKS Łódź 29
Pełna tabela