Aktualności

WOWP będzie wspierała młodzież RTS w 2017 roku!

Dziś została przedłużona na kolejny rok oficjalna umowa pomiędzy Stowarzyszeniem RTS a OSK, której głównym przedmiotem jest realizacja współpracy w zakresie prowadzenia drużyn młodzieżowych stowarzyszenia Reaktywacja Tradycji Sportowych Widzew Łódź. Warto podkreślić, że stronami umową są RTS Widzew Łódź oraz faktycznie wszyscy kibice Widzewa Łódź czynnie wspierający odradzający się klub poprzez udział w akcji Wielka Orkiestra Widzewskiej Pomocy reprezentowani przez administratora i pomysłodawcę ww. akcji, Ogólnopolskie Stowarzyszenie Kibiców „Tylko Widzew”.

“Nie wiem czy na świecie jest podobna orkiestra. Wiem na pewno, że nie ma drugiego takiego Klubu i takich kibiców jak fani Widzewa. Jestem pod wielkim wrażeniem Wielkiej Orkiestry Widzewskiej Pomocy - bardzo szanuję pomysł, ludzi którzy ją tworzą i każdego kibica, który wspiera WOWP. To dzięki wpłatom kibiców możemy podpisać tę umowę i szkolić widzewską młodzież. Dziękuję w imieniu zarządu RTS” - powiedział Tomasz Tomczak Wiceprezes Stowarzyszenia RTS

- Od ponad półtora roku Widzewska Orkiestra gra bardzo intensywnie, równo rok akompaniuje budowie silnych fundamentów młodzieżowej piłki na Widzewie. Kto, jeśli nie młodzi Widzewiacy, zapewni klubowi przyszłość? Wybraliśmy ten kierunek, jako główną oś wsparcia WOWPu i dotychczasowe nasze doświadczenia pokazują, że to była dobra decyzja. Wsparcie dla drużyn młodzieżowych to oczywiście nie będzie jedyny kierunek pomocy, jaki będziemy kierować do RTSu. Chcemy być wszędzie tam, gdzie tylko OSK może przyczynić się do poprawy sytuacji naszego klubu. Korzystając z okazji chcę podziękować wszystkim, którzy czynnie wspierają Widzew poprzez WOWP, w sposób szczególny wyróżnić członków Klubu 1910, a tych którzy jeszcze się wahają zachęcić do przyłączenia się do nas. Dziękuję w imieniu Widzewa, jego zawodników oraz całego OSK - powiedział Tomasz Figlewicz Prezes OSK.

Logo akcji Wielka Orkiestra Widzewskiej Pomocy będzie widoczne w 2017 roku na strojach drużyn młodzieżowych Stowarzyszenia RTS.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Widzew Łódź - Elana Toruń 01.07.2020 cz. II

Widzew Łódź - Elana Toruń 01.07.2020 cz. II

Tabela rozgrywek

1 Widzew Łódź 55
2 Górnik Łęczna 55
3 GKS Katowice 51
4 Olimpia Elbląg 47
5 Resovia 46
6 Bytovia Bytów 44
7 Górnik Polkowice 43
Pełna tabela