Aktualności

Wokół meczu z Włókniarzem Zelów

W 21. kolejce IV ligi, grupy łódzkiej Widzew Łódź wygrał po trudnym spotkaniu 1:0 z Włókniarzem Zelów.

Adriana Budki problemy z nogami

W tym sezonie motor napędowy drużyny, jeden z najbardziej doświadczonych zawodników łódzkiego klubu nie ma szczęścia. W poprzedniej rundzie nasz skrzydłowy borykał się z problemami z mięśniem dwugłowym uda, a w spotkaniu dwudziestej pierwszej kolejki IV ligi, grupy łódzkiej doznał urazu łydki. Mamy nadzieję, że kontuzja nie okaże się poważna i już w najbliższym czasie zobaczymy ponownie naszego kapitana w akcji. Adrian, wracaj do zdrowia!

Ponownie na zero z tyłu!

Mecz z drużyną z Zelowa był szóstym wygranym meczem i szóstym bez straty gola za kadencji trenera Marcina Płuski. Poza swoim debiutanckim spotkaniem ze Stalą Głowno (wynik końcowy spotkania 5:1), pozostałe wygrane trenera były na zero z tyłu. Początek wiosny potwierdza dobrą dyspozycję defensywy Widzewa. Oby tak dalej!

Powrót do przeszłości

Mimo różnej klasy rozgrywkowej i innego poziomu w pojedynku z Włókniarzem Zelów kibice mogli powrócić pamięcią do wielkich wydarzeń z lat 90-tych. Nawiązaniem do wydarzenia, które na pewno każdy zna, jest drobna kontuzja sędziego liniowego. Na szczęście pani arbiter nic się nie stało i po otrzymaniu drobnej pomocy medycznej zawody zostały wznowione.

Łączy Nas Widzew

Podczas sobotniego spotkania za swój wkład w budowanie marki Widzewa oraz strategii marketingowej klubu uhonorowany został nasz kolega Tomasz Sadłecki, pełnomocnik Zarządu ds. strategii marketingowej. Włodarze klubu podkreślali wkład Tomka w działania na rzecz oficjalnej strony internetowej Widzewa czy transmisji live ze spotkań.

Udogodnienia dla kibiców

Spotkanie z Włókniarzem Zelów było pierwszym, po którym kibice całkowicie za darmo mogli wrócić do swoich domów. Dzięki uprzejmości MPK-Łódź zostały podstawione autobusy, które na dwóch różnych trasach przewiozły kibiców.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Trening 25.05.2018

Trening 25.05.2018

Tabela rozgrywek

1 Widzew Łódź 69
2 Lechia Tomaszów Mazowiecki 67
3 Sokół Aleksandrów Łódzki 59
4 Polonia Warszawa 56
5 Kaczkan Huragan Morąg 48
6 Olimpia Zambrów 47
7 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 46
Pełna tabela