Aktualności

Wokół meczu z Ursusem Warszawa

W sobotnie popołudnie widzewiacy rozgrywali kolejne ligowe spotkanie. Tym razem podzielili się punktami z warszawskim Ursusem.

Napastnik w coraz wyższej formie

Sobotnia bramka Piotra Okuniewicza była dla napastnika Widzewa drugim trafieniem w barwach czerwono-biało-czerwonych. Wcześniej zawodnik trafił do siatki dwa tygodnie temu w pojedynku z Legią II Warszawa. Niestety, gol z Ursusem nie okazał się tym na wagę trzech punktów.

Wyjazd bez pełnej puli

Dla widzewiaków pojedynek z Ursusem był trzecim wyjazdowym spotkaniem w tym roku. Po inauguracyjnym zwycięstwie ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki, łodzianie zanotowali drugi podział punktów. Wcześniej zremisowali 2:2 z Concordią Elbląg.

Prezes nie pomógł

Tak jak zapowiadał, tak zrobił - na meczu z Ursusem obecny był prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej Zbigniew Boniek. Jego obecność nie pomogła jednak naszym piłkarzom w odniesieniu zwycięstwa.

Bez Mąki z Huraganem

Daniel Mąka w sobotę obejrzał ósmą żółtą kartkę w tym sezonie. Oznacza to, że nie zobaczymy go w najbliższym pojedynku w Łodzi z Huraganem Wołomin.

Bez dwunastego zawodnika

Tym razem nasz zespół musiał sobie radzić bez wsparcia swoich kibiców. Za sprawą zakazu wyjazdowego oraz braku możliwości zakupu biletów na sektor gospodarzy, fani z Łodzi musieli zadowolić się oglądaniem meczu w domu.

Ponownie tracimy bramkę

Sobotni mecz był już piątym w rundzie wiosennej, w którym nasz zespół traci gola. W dotychczasowych ośmiu pojedynkach nasi bramkarze wyciągali piłkę z siatki już sześciokrotnie.

Nadal bez porażki

Wydłuża się za to czerwono-biało-czerwonym seria spotkań bez porażki. Ostatni raz piłkarze z Łodzi przegrali w ostatnim meczu rundy jesiennej przeciwko rezerwom Legii Warszawa.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Wizyta w SP 6 w Tomaszowie Mazowieckim

Wizyta w SP 6 w Tomaszowie Mazowieckim

Tabela rozgrywek

1 Widzew Łódź 43
2 Górnik Łęczna 42
3 GKS Katowice 40
4 Resovia 38
5 Olimpia Elbląg 32
6 Stal Rzeszów 30
7 Bytovia Bytów 29
Pełna tabela