Aktualności

Wojtek Pawłowski sprawdził formę Red Wolves

W poniedziałek w Restauracji “W Sercu Łodzi” doszło do wyjątkowego pojedynku w grę FIFA 20, w którym Wojciech Pawłowski zmierzył się z Alanem “Cosanero” Kosiński.

Widzewska sekcja e-sportowa nabiera powoli rozpędu. Zawodnicy Red Wolves mają za sobą już dwa spotkania w ramach rozgrywek Polskiej Ligi Wirtualnych Klubów, w której pokonali zespoły Golden Kings (3:1) oraz Invicta Gaming (1:0).

W czwartek, w ramach promocji sekcji, umiejętności "Cosanero", czyli jednego z zawodników Czerwonych Wilków, sprawdził Wojciech Pawłowski, bramkarz piewszej drużyny Widzewa. - Cenię akcje, które są w jakiś sposób odskocznią od piłki nożnej. Projekt Red Wolves dopiero się zaczyna i walczy o rozwój, ale mocno trzymam kciuki za powodzenie tej inicjatywy, bo uważam, że ma ogromny potencjał. Bardzo dziękuję za zaproszenia na dzisiejszy mecz - mówił golkiper czerwono-biało-czerwonych,prywatnie zapalony gracz.

W trakcie wydarzenia rozegrano dwa spotkania, w których górą był Alan Kosiński. Reprezentant Red Wolves pokonał widzewskiego bramkarza 5:1 i 3:1. - Dzisiejsze spotkanie wyszło naprawdę bardzo pozytywnie. Wojtek pokazał się z dobrej strony. Widać, że posiada spore doświadczenie w e-sporcie i po treningach piłkarskich sięga po pada - mówił Kosiński po zakończeniu wirtualnych sparingów.

Teraz Red Wolves czekają kolejne spotkania w ramach PLWK. Mecze ligowe z ich udziałem odbędą się w najbliższą niedzielę 1 marca oraz poniedziałek 2 marca. 


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Trening 12.03.2020

Trening 12.03.2020

Tabela rozgrywek

1 Widzew Łódź 47
2 Górnik Łęczna 42
3 GKS Katowice 41
4 Resovia 41
5 Olimpia Elbląg 36
6 Bytovia Bytów 33
7 Błękitni Stargard 31
Pełna tabela