Aktualności

Wojciech Dudkiewicz: "Wspieramy drużynę, której kibicuję od dziecka"

O współpracy z Widzewem i korzyściach wynikających z inwestycji w sport porozmawialiśmy z Wojciechem Dudkiewiczem, prezesem firmy Salvum Odszkodowania.

Adam Rybusiewicz: Czym zajmuje się firma Salvum Odszkodowania?

Wojciech Dudkiewicz, prezes firmy Salvum Odszkodowania: Jesteśmy dumni z bycia liderem branży odkupu zaniżonych odszkodowań komunikacyjnych w Polsce. W naszej ofercie znajduje się także pomoc w uzyskaniu należnego odszkodowania w przypadku szkód osobowych, majątkowych oraz rolniczych. Często osoba poszkodowana nawet nie wie, że ubezpieczyciel wypłacił jej mniej pieniędzy, niż powinien. Z naszych szacunków wynika, że ponad 90% odszkodowań z OC i AC jest zaniżanych. Dlatego zachęcamy do kontaktu wszystkich, którzy w ciągu ostatnich 3 lat uczestniczyli w kolizji. Przeprowadzimy całkowicie darmową i niezobowiązującą analizę sprawy. Po więcej informacji na temat tego, w jaki sposób działamy, odsyłam na stronę www.salvum.com.pl.

Czym wyróżniacie się na rynku?

- W ostatnim czasie powstało wiele firm specjalizujących się w odkupie odszkodowań, które korzystają z usług kancelarii prawnych. Nasza firma nie tylko posiada wieloletnie doświadczenie w uzyskiwaniu należnych odszkodowań, lecz także dysponuje własnym działem prawnym, skupiającym najlepszych specjalistów prawa w dziedzinie ubezpieczeń. Dzięki temu pomagamy w przypadkach, które na pierwszy rzut oka wydają się beznadziejne i których konkurencyjne firmy nie chcą się podjąć. Warto także nadmienić, że analizujemy wszystkie przypadki, a do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie. Klient z rozbitym 10-letnim samochodem jest dla nas tak samo ważny, jak osoba ze szkodą na pojeździe, który dopiero co opuścił salon.

Z Widzewem jesteście związani już prawie rok. Jak ocenia pan współpracę z klubem?

- Współpracę uważam za bardzo udaną i to nie tylko z biznesowego punktu widzenia. Wspieramy drużynę, której kibicuję od dziecka. Ważnym elementem współpracy Salvum z Widzewem są także korzyści dla kibiców. W końcu to dzięki nim klub pobija kolejne rekordy frekwencji na stadionie. Chcemy im to wynagrodzić, proponując nasze usługi wsparte dodatkowymi widzewskimi gadżetami, dzięki którym kibice będą mogli jeszcze bardziej identyfikować się ze swoim ulubionym klubem. Zachęcam jednocześnie do zapoznania się z naszą aktualną ofertą dedykowaną sympatykom Widzewa na stronie www.salvum-widzew.pl.

Jakie korzyści biznesowe wynikają ze współpracy z Widzewem?

- Widzew Łódź to klub z bogatą historią, wielką renomą i oczywiście rozpoznawalnością. Ponieważ nasza siedziba znajduje się w województwie łódzkim, współpraca z Widzewem daje nam nowe możliwości dotarcia do lokalnej grupy odbiorców, potencjalnie zainteresowanych naszymi usługami. Prezentacja naszego logo na bandach okalających boisko czy wpisy w social mediach z informacją o naszych usługach to kolejne elementy, które wpisują się w prowadzoną przez nas długofalową strategię zwiększania rozpoznawalności naszej marki w Polsce.

Poza Widzewem współpracujecie również z innymi klubami sportowymi. Czy to oznacza, że marketing przez sport jest korzystną drogą dla przedsiębiorstw?

- Zdecydowanie, chociaż podejrzewam, że nie w każdym przypadku się sprawdzi. Decydując się na inwestowanie w polski sport, mieliśmy na uwadze przede wszystkim pozytywne emocje, które wywołują w nas wydarzenia sportowe. Branża związana z ubezpieczeniami i odszkodowaniami nie należy do najłatwiejszych. Zatem w naszym wypadku sport nie jest jedynie instrumentem służącym do promocji usług, lecz także sposobem na ocieplenie wizerunku całej branży.

Co powiedziałby pan innym przedsiębiorcom, którzy zastanawiają się nad współpracą z klubami sportowymi?

- Wszystko zależy od postawionych przed firmą celów i modelu biznesowego. Salvum świadczy swe usługi na terenie całego kraju, lecz zależy nam, aby być częścią życia kulturalno-sportowego lokalnej społeczności. Stąd między innymi współpraca z Widzewem, PGE Skrą Bełchatów czy miejscową drużyną Skalnikiem Sulejów. Oczywiście nie ograniczamy się jedynie do klubów sportowych. Nie tak dawno podpisaliśmy umowę z Polską Ligą Siatkówki, dzięki czemu staliśmy się oficjalnym sponsorem całej Plus Ligi oraz Ligi Siatkówki Kobiet. Wierzę, że tego typu działania przynoszą korzyści obu stronom kontraktu.

 


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Widzew II Łódź - Sokół Aleksandrów Łódzki 22.01.2022

Widzew II Łódź - Sokół Aleksandrów Łódzki 22.01.2022

Tabela rozgrywek

1 Miedź Legnica 44
2 Widzew Łódź 39
3 Korona Kielce 35
4 Podbeskidzie Bielsko-Biała 32
5 Sandecja Nowy Sącz 31
6 GKS Tychy 30
7 Chrobry Głogów 29
Pełna tabela