Aktualności

Włókniarz Zelów kolejnym klubem współpracującym z Widzewem Łódź

Włókniarz Zelów został kolejnym klubem współpracującym z Widzewem Łódź. Współpraca ma dotyczyć przede wszystkim grup młodzieżowych Włókniarza, m.in. w zakresie edukacji trenerów oraz ścieżki rozwoju dla najlepszych zawodników.

Widzew Łódź  - obok projektu Młody Widzew - cały czas rozwija również sieć klubów współpracujących. Do grona tego dołączył właśnie Włókniarz Zelów. Zespół seniorów Włókniarza występuje na poziomie IV ligi, ale współpraca dotyczyć będzie przede wszystkim grup młodzieżowych, m.in. w zakresie edukacji trenerów i ich uczestnictwa w różnego rodzaju wydarzeniach szkoleniowych, np. zdalnych webinarach i stacjonarnych warsztatach na terenie ośrodka treningowego Akademii Widzewa przy ul. Małachowskiego.

- Dla wyróżniających się zawodników Włókniarza z najmłodszych kategorii wiekowych udostępniona zostanie ścieżka rozwoju w oparciu o reprezentacje Akademii oraz drużyny Akademii. Dla nas z kolei współpraca z Włókniarzem Zelów to głównie poszerzenie możliwości obserwacyjnych w okręgu piotrkowskim nie tylko o zawodników Włókniarza, ale także innych okolicznych klubów - mówi Maciej Szymański, dyrektor Akademii Widzewa.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Resovia Rzeszów - Widzew Łódź 09.05.2021

Resovia Rzeszów - Widzew Łódź 09.05.2021

Tabela rozgrywek

7 Miedź Legnica 43
8 Odra Opole 42
9 Sandecja Nowy Sącz 40
10 Widzew Łódź 40
11 Chrobry Głogów 39
12 Korona Kielce 35
13 Puszcza Niepołomice 34
Pełna tabela