Aktualności

Widzew na Wigilii seniorów

Działacze RTS wzięli udział w spotkaniu opłatkowym z seniorami.

Miło nam poinformować, że przedstawiciele RTS Widzew Łódź w środę uczestniczyli w Wigilii dla seniorów. Spotkanie odbyło się przy ulicy Słowiańskiej o godzinie 19.  Na miejscu zebrało się około 30 osób, którym dobro Widzewa leży na sercu. Z ramienia klubu pojawili się: Prezes Marcin Ferdzyn, Rafał Krakus oraz Piotr Milewski. Obecny był również dyrektor Wydziału Sportu Urzędu Miasta Łodzi Marek Kondraciuk, także ks. Paweł Miziołek, Prezes sekcji koszykówki MUKS Widzew Łódź - Ryszard Andrzejczak czy Włodzimierz Tylak.

Na Wigilii zjawiło się tez wielu znakomitych byłych piłkarzy - legend Widzewa. Oczywiście nie zabrakło wspólnego kolędowania oraz dzielenia się opłatkiem. Gorące życzenia sukcesów na drodze odbudowy klubu przekazali: ks. Miziołek i Dyrektor Kondraciuk. Spotkanie odbywało się w atmosferze życzliwych rozmów, dyskusji na temat Widzewa.

Urząd Miasta jak i Wydział Sportu zadeklarowały pomoc w odzyskaniu herbu Widzewa, co uznać należy za bardzo dobrą informację. Dla wszystkich kibiców odzyskanie herbu jest sprawą pierwszorzędną, wiec deklarowana pomoc ze strony Urzędu Miasta, stanowi bardzo pozytywny bodziec do dalszego działania.

Jeszcze jedną pozytywną informacja jest chęć wejścia seniorów Widzewa w struktury Stowarzyszenia Reaktywacji Tradycji Sportowych Widzew Łódź. Seniorzy zapewnili przedstawicieli klubu, że chcieliby stanowić ważny element odradzającego się Widzewa, tworzyć ciągle jego historię. Na ręce Zarządu, zewsząd spływały życzenia jak najszybszej, udanej drogi Widzewa w kierunku należnego mu miejsca w Ekstraklasie.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Trening 27.05.2020

Trening 27.05.2020

Tabela rozgrywek

1 Widzew Łódź 47
2 Górnik Łęczna 42
3 GKS Katowice 41
4 Resovia 41
5 Olimpia Elbląg 36
6 Bytovia Bytów 33
7 Błękitni Stargard 31
Pełna tabela