Aktualności

Wiesław Wraga i Kamil Tlaga o poranku w Widzew.FM

Byli piłkarze Widzewa z dwóch zupełnie różnych epok w historii klubu będą gości Marcina Tarocińskiego w porannej audycji w oficjalnym widzewskim radiu.

Wiesław Wraga piłkarzem Widzewa był od 1982 do 1990 roku. W klubie z Łodzi spędził więc zdecydowanie największą część zawodowej kariery, świętując awans do półfinału Pucharu Europy Mistrzów Klubowych (dzisiejszej Ligi Mistrzów), ale również przeżywając gorycz spadku z pierwszej ligi. Niemal dekada doświadczeń w klubie z al. Piłsudskiego 138 sprawia, że trudno wyobrazić sobie dziś bardziej odpowiednią osobę na stanowisku prezesa Stowarzyszenia Byłych piłkarzy Widzewa Łódź im. Ludwika Sobolewskiego. Wraga jest też na każdym meczu domowym łodzian, a jak nie może być z drużyną na stadionie, jak w czasie pandemii, ogląda występy swoich następców w telewizji. Wie więc doskonale, w jakiej sytuacji znalazła się obecnie pierwsza drużyna i między innymi o tym rozmawiać będzie we wtorek w radiu z Marcinem Tarocińskim.

Drugim gościem "Widzewskiego Poranka" będzie 16 czerwca Kamil Tlaga, który miał swój udział w odbudowie reaktywowanego w 2015 roku klubu. Lubiany przez kibiców boczny obrońca pomógł zespołowi w awansie z IV do III ligi, rozgrywając łącznie na obu tych szczeblach rozgrywkowych w czerwono-biało-czerwonych barwach 36 spotkań, w których zdobył 6 bramek. - Czasu spędzonego w Łodzi nie zapomnę, bo po to się trenuje, by grać w takim klubie, jak Widzew i dla takich kibiców - mówił na pożegnanie z Widzewem. Teraz przypomni się fanom w klubowej rozgłośni radiowej.

We wtorkowym "Widzewskim Poranku" Marcin Tarociński rozmawiać będzie również z Marcinem Olczykiem, rzecznikiem prasowym klubu, który przybliży szczegóły dotyczące wpuszczania kibiców na najbliższe mecze domowe Widzewa. Nie zabraknie również tradycyjnych elementów porannej audycji, czyli "Widzewskiej kartki z kalendarza" i przeglądu oficjalnych mediów klubowych. Zaczynamy już o 9:00, a na powtórki zapraszamy do Widzew.FM o 13:00 i 16:00. Słuchajcie nas na widzew.com i w aplikacji mobilnej Widzew Łódź.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

AMP Futbol Ekstraklasa Łódź - 25.10.2020

AMP Futbol Ekstraklasa Łódź - 25.10.2020

Tabela rozgrywek

7 Miedź Legnica 13
8 Radomiak Radom 13
9 Puszcza Niepołomice 11
10 Widzew Łódź 11
11 Stomil Olsztyn 10
12 Korona Kielce 9
13 Chrobry Głogów 9
Pełna tabela