Aktualności

Wielkie wyróżnienie dla młodych widzewiaków!

Dwóch piłkarzy Akademii Widzewa otrzymało zaproszenie na Zimową Akademię Młodych Orłów organizowaną przez PZPN.

Turnus dla zawodników z rocznika 2004 odbędzie się w Bydgoszczy w dniach 20-27 stycznia 2018 roku. 20 grudnia do klubu wpłynęło oficjalne pismo z piłkarskiej centrali potwierdzające powołania dla Szymona Mirowskiego i Dawida Owczarka, trenowanych przez Konrada Puchalskiego. Podpisy pod pismem złożyli: prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej Zbigniew Boniek i sekretarz generalny Maciej Sawicki. Zimowa Akademia Młodych Orłów to obóz konsultacyjny przyszłej reprezentacji Polski U14/U15.

- Projekt "Akademia Widzewa" nabiera rozpędu. Wczoraj podpisaliśmy kluczową umowę z OSK "Tylko Widzew". Dzisiaj wpłynęły do klubu poważne powołania dla naszych piłkarzy. Nasza praca powinna przynosić coraz więcej efektów. Teraz pozostaje czekać na debiut wychowanków Widzewa w pierwszej drużynie. To na pewno wspólne marzenia nas wszystkich - zdradza Waldemar Krajewski, dyrektor Akademii.

Serdecznie gratulujemy piłkarzom, życząc jednocześnie kolejnych wyróżnień i pięknej kariery sportowej, z czerwono-biało-czerwonymi barwami w tle.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Widzew Łódź - Więcej Niż Sport Łódź 12.10.2019 (U14)

Widzew Łódź - Więcej Niż Sport Łódź 12.10.2019 (U14)

Tabela rozgrywek

1 Resovia 27
2 Widzew Łódź 27
3 GKS Katowice 26
4 Górnik Łęczna 24
5 Olimpia Elbląg 21
6 Bytovia Bytów 21
7 Stal Rzeszów 21
Pełna tabela