Aktualności

Wielkie emocje na wielkim ekranie!

Sobotni mecz Widzewa z Elaną Toruń zostanie wyemitowany na żywo w Kinie Helios w Centrum Handlowym Sukcesja.

Z uwagi na olbrzymie zainteresowanie kolejnymi meczami Widzewa, o czym świadczy nie tylko frekwencja w #SerceŁodzi, ale też liczba wykupowanych transmisji w WidzewTV, zwłaszcza w przypadku meczów wyjazdowych, klub postanowił zrealizować kolejny projekt odpowiadający oczekiwaniom i potrzebom kibiców, chcących oglądać mecze swojej ukochanej drużyny w jak najlepszych warunkach. Dla tych, którzy w sobotę nie będą mogli być w Toruniu, a którym nie wystarcza ekran domowego komputera czy telewizora, Widzew, wspólnie ze swoim partnerem, kinem Helios, przygotował wyjątkową ofertę.

Sobotnie spotkanie z Elaną, które rozpocznie się o godzinie 16:00, obejrzeć można będzie w kinie Helios w Łodzi, mieszczącym się z Centrum Handlowym Sukcesja. Bilet kosztować będzie 19,10 zł, a w jego cenę wliczony będzie również popcorn. Za symboliczną złotówkę pełnoletni nabywcy wejściówki dokupić będą mogli niepowtarzalne widzewskie "Robotnicze1910". Realizowana w Toruniu przez ekipę WidzewTV transmisja wyemitowana zostanie w sali nr 4 ("Przedwiośnie") mogącej pomieścić 173 osoby. Bilety nabywać można w kasach kina, a rezerwować także przez stronę internetową kina (rezerwacja wygasa pół godziny przed startem seansu zaplanowanym na 15:45).

Jest to pilotażowa próba, ale klub i kino nie wykluczają kolejnych w przyszłości. Zapraszamy i życzymy niezapomnianych emocji w wyjątkowych okolicznościach!

HISTORYCZNY MECZ PRZYJAŹNI (SPRAWDŹ)

***

Elana Toruń - Widzew Łódź / sobota 1 września 2018 r., godz. 16:00


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Resovia Rzeszów - Widzew Łódź 09.05.2021

Resovia Rzeszów - Widzew Łódź 09.05.2021

Tabela rozgrywek

7 Miedź Legnica 43
8 Odra Opole 42
9 Sandecja Nowy Sącz 40
10 Widzew Łódź 40
11 Chrobry Głogów 39
12 Korona Kielce 35
13 Puszcza Niepołomice 34
Pełna tabela