Aktualności

Wielki mecz charytatywny już 2 września na stadionie Widzewa

Fundacja Mariusza Stępińskiego "Pomagamy od serca" zaprasza na mecz i koncert charytatywny, które odbędą się w Sercu Łodzi. W organizację wydarzenia zaangażował się również klub Widzew Łódź.

Całe wydarzenie charytatywne ma na celu pomoc walczącej z białaczką Poli Kowalskiej. Inicjatorem akcji jest Mariusz Stępiński i jego fundacja "Pomagamy od serca", która 2 września na stadionie Widzewa zorganizuje wielki mecz charytatywny (początek o godzinie 15:00). Chęć udziału w nim potwierdziło wielu doskonale znanych nie tylko kibicom w Łodzi piłkarzy, z Marcinem Robakiem na czele. Ostateczny skład drużyn zależeć będzie od klubowych zobowiązań zawodników, ale głośnych i rozpoznawalnych nazwisk na pewno nie zabraknie.

Emocje sportowe to jednak nie wszystko, co do zaoferowania gościom mają organizatorzy wydarzenia. Po meczu (o 18:30) odbędzie się koncert, w którym wystąpią między innymi Lady Pank i Patrycja Markowska. Wieczorem (na 21:30) zaplanowano wyjątkowy bal charytatywny. Bilety na to wydarzenie kupować można za pośrednictwem serwisu internetowego KupBilet.pl. Dodatkowo organizowane będą liczne aukcje charytatywne, na których wylicytować będzie można między innymi koszulki z autografami gwiazd świata sportu, jak Neymar Jr., Claudio Ranieri czy siostry Radwańskie. W organizację i promocję wydarzenia zaangażował się również Widzew Łódź.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Trening 17.04.2019

Trening 17.04.2019

Tabela rozgrywek

1 Radomiak Radom 51
2 Widzew Łódź 49
3 Olimpia Grudziądz 47
4 Elana Toruń 47
5 GKS Bełchatów 45
6 Stal Stalowa Wola 41
7 Znicz Pruszków 40
Pełna tabela