Aktualności

Wielki finał PGE Widzew Cup o 17:00 w Sercu Łodzi!

Z okazji setnej rocznicy odzyskania niepodległości 29 września w bazie treningowej przy ul. Małachowskiego odbędzie się ogólnopolski turniej 11-latków. Finał imprezy i mecz o trzecie miejsce zostaną rozegrane na stadionie Widzewa.

Rywalizacja młodych zawodników rozpocznie się już o 9 rano w ośrodku sportowym w Parku 3 Maja, gdzie zapraszamy wszystkich kibiców. Do walki o medale stanie osiem zespołów. Oprócz dwóch drużyn Widzewa, w Łodzi wystąpią: Siarka Tarnobrzeg, KKS Kalisz, Odra Opole, Elana Toruń, Mazovia Rawa Mazowiecka i Barca Academy Warszawa. Spotkania fazy grupowej, mecze o miejsca 5-8. oraz półfinały odbędą się we wspomnianej bazie treningowej Widzewa przy ul. Małachowskiego. Mecz o trzecie miejsce oraz finał zostaną z kolei rozegrane już na stadionie przy al. Piłsudskiego 138, przed meczem II ligi czerwono-biało-czerwonych z Siarką.

Spotkania o medale rozpoczną się o godzinie 17:00, a zaraz po nich na stadionie Widzewa będzie miała miejsce ceremonia wręczenia nagród najlepszym zespołom i zawodnikom (około godziny 17:45). Cały turniej transmitowany będzie w kanale otwartym WidzewTV, a już od godziny 17:15 otwarte zostaną bramy stadionu przy al. Piłsudskiego 138, dlatego wszyscy kibice wybierający się na mecz z Siarką będą mogli obejrzeć na żywo decydujące momenty najważniejszych spotkań turnieju i rozdanie pucharów. Bądźcie z nami!

LINK DO TRANSMISJI (WEJDŹ)


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Resovia Rzeszów - Widzew Łódź 09.05.2021

Resovia Rzeszów - Widzew Łódź 09.05.2021

Tabela rozgrywek

7 Miedź Legnica 43
8 Odra Opole 42
9 Sandecja Nowy Sącz 40
10 Widzew Łódź 40
11 Chrobry Głogów 39
12 Korona Kielce 35
13 Puszcza Niepołomice 34
Pełna tabela