Aktualności

Więcej biletów na mecz z Drwęcą

W najbliższą sobotę kibice Widzewa kolejny raz będą mogli zapełnić cały stadion, w tym sektor przeznaczony w teorii dla fanów gości.

Z uwagi na brak przyjazdu zorganizowanej grupy kibiców Drwęcy Nowe Miasto Lubawskie na meczu Widzewa Łódź z tym zespołem kibice gospodarzy będą mogli zajmować również miejsca w sektorze gości. W związku z tym w środę 2 maja do sprzedaży trafiły bilety na sektory B1, B2 (w cenie jak na sektor rodzinny) - łącznie na 903 miejsca.

Przypominamy jednocześnie, że w przypadku nieobecności kibica posiadającego karnet na mecze domowe Widzewa, można zwolnić swoje miejsce i przekazać komuś prawo do nabycia biletu na jego miejsce lub oddać je do ogólnej sprzedaży. W związku z tym w piątek do sprzedaż trafić mogą kolejne miejsce na stadionie.

Wejściówki nabywać można za pośrednictwem strony: https://widzew.com/web/bilety, a zwalniać miejsca poprzez: https://widzew.com/web/bilety/zwalnianie-miejsc.

Zachęcamy do kupowania biletów i informowania znajomych o ich dostępności. Bądźmy razem i pomóżmy drużynie w trudnej walce o awans. Najbliższa batalia już w sobotę 5 maja o godzinie 19:10. Widzimy się w #SerceŁodzi.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Wizyta SP 10 w Tomaszowie Mazowieckim

Wizyta SP 10 w Tomaszowie Mazowieckim

Tabela rozgrywek

1 Widzew Łódź 43
2 Górnik Łęczna 42
3 GKS Katowice 40
4 Resovia 38
5 Olimpia Elbląg 32
6 Stal Rzeszów 30
7 Bytovia Bytów 29
Pełna tabela