Aktualności

WidzewTV zaprasza na transmisję meczu z Elaną

W niedzielę 6 października czerwono-biało-czerwoni zmierzą się w Toruniu z miejscową Elaną. Transmisję na żywo z tego spotkania przeprowadzi kluba telewizja Widzewa.

Zaplanowany na 13:00 mecz Elany z Widzewem będzie przedostatnim spotkaniem 12. kolejki rozgrywek II ligi (5 minut później rozpocznie się starcie Górnika Łęczna z Błękitnymi Stargard). Na stadionie w Toruniu zmierzy się aktualny lider tabeli z dwunastą ekipą w stawce. Nie oznacza to jednak, że łodzian czeka łatwa przeprawa. Elana jest jedną z najlepszych w tym sezonie drużyn swojego terenu. Tylko trzy zespoły (w tym Widzew) zdobyły więcej od torunian punktów u siebie, a zaledwie dwa strzeliły w domu więcej goli.

Emocji i znakomitego dopingu na trybunach prowadzonego przez zaprzyjaźnionych fanów obu zespołów na pewno więc w niedzielę nie zabraknie. Wszystko to kibicom, którzy nie mogą być tego dnia w Toruniu, pokaże WidzewTV. Kluba telewizja przeprowadzi transmisję na żywo ze spotkania z Elaną. Poprzedzi ją pełne analiz i ciekawostek studio przedmeczowe, które rozpocznie się już o 12:30. Dostęp do transmisji uzyskać będzie można na stronie: https://tv.widzew.com/najblizsze-transmisje.

***

Elana Toruń - Widzew Łódź / niedziela 6 października 2019 roku, godz. 13:00


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

GKS Jastrzębie - Widzew Łódź (WOKÓŁ MECZU) 25.09.2020

GKS Jastrzębie - Widzew Łódź (WOKÓŁ MECZU) 25.09.2020

Tabela rozgrywek

7 Radomiak Radom 6
8 Górnik Łęczna 6
9 Miedź Legnica 6
10 Widzew Łódź 6
11 Korona Kielce 5
12 Zagłębie Sosnowiec 3
13 Resovia 3
Pełna tabela