Aktualności

WidzewTV: Twórzmy ten projekt razem!

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z krótkim komunikatem WidzewTV.

Jako zespół WidzewTV, stanowiący istotny i nieodłączny element Redakcji oficjalnej strony internetowej klubu RTS Widzew Łódź (www.laczynaswidzew.pl), chcielibyśmy podziękować kibicom Widzewa za zaangażowanie i wspieranie projektu transmisji spotkań naszej drużyny. Premierowy mecz w III lidze był jednocześnie rekordowym pod względem oglądalności transmisji live. Oczywiście pamiętamy o warunkach, w jakich rozgrywane było to spotkanie, ale dane z poprzedniego sezonu świadczą o dużym zainteresowaniu i potrzebie kontynuowania tego projektu.

Z naszej strony cały czas pracujemy nad poprawą stabilności technicznej i wzrostem jakości merytorycznej transmisji live. Zamierzamy przed każdym meczem domowym realizować studio przedmeczowe, które będzie rozpoczynać się na 35 minut przed pierwszym gwizdkiem sędziego. W przypadku meczów wyjazdowych transmisja rozpocząć powinna się 20 minut przed spotkaniem.

Chcielibyśmy, aby w rozwoju WidzewTV aktywny udział brali także kibice Widzewa. Dlatego zapraszamy do współtworzenia tego projektu i przesyłania wszelkich uwag oraz pomysłów na adres tv@laczynaswidzew.pl lub lukasz.kolecki@laczynaswidzew.pl.

Jednocześnie pragniemy zaprosić do współpracy wszystkich sympatyków Widzewa, którym nie jest obcy temat montażu, realizacji zdjęć czy tworzenia grafiki. Czekamy na zgłoszenia pod wyżej wymienionymi adresami.

Z widzewskim pozdrowieniem

Zespół WidzewTV


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Korona Kielce - Widzew Łódź 15.10.2021

Korona Kielce - Widzew Łódź 15.10.2021

Tabela rozgrywek

1 Widzew Łódź 32
2 Korona Kielce 25
3 GKS Tychy 22
4 Miedź Legnica 21
5 Arka Gdynia 20
6 Sandecja Nowy Sącz 19
7 Podbeskidzie Bielsko-Biała 18
Pełna tabela