Aktualności

WidzewTV bez granic!

Z dostarczonych przez ekipę klubowej telewizji danych wynika, że w sierpniu zamieszczone w serwisie YouTube materiały WidzewTV zagościły w 106 krajach.

Łącznie kanał klubowej telewizji wyświetlany był w poprzednim miesiącu przez 894 584 minut, co w przeliczeniu na dni daje… prawie dwa lata (rok i 255 dni). We wspomnianych 106 krajach zanotowano w sumie 345 326 wejść. Oczywiście część z nich, jak jednorazowa, trwająca 13 sekund wizyta na kanale WidzewTV z Ugandy, czy trzy wyświetlenia średnio po 12 sekund w Mongolii, uznać można za przypadki. Jednak 44 minuty poświęcone na materiały WidzewTV przez kogoś przebywającego na terenie Wybrzeża Kości Słoniowej czy 44 wyświetlania o łącznej długości 88 minut w Omanie to już wyniki warte odnotowania.

Przynajmniej przez moment WidzewTV gościło również w takich zakątkach świata jak: Guernsey (terytorium przy francuskim wybrzeżu na kanale La Manche), Republika Zielonego Przylądka, Madagaskar czy Fidżi.

Trudno się dziwić, że najdłuższy czas oglądania i największą liczbę wyświetleń kanału WidzewTV poza Polską wygenerowały osoby przebywające na terytorium Wielkiej Brytanii (w lipcu prawie 43 tysiące minut!). Na drugim miejscu zagranicznego podium plasują się Niemcy (ponad 11 tys.), na trzecim Stany Zjednoczone (prawie 10 tys.). WidzewTV oglądane jest oczywiście w ojczyznach naszych "stranierich": Chorwacji, Gruzji, na Słowacji i na Litwie.

Jak wygląda sytuacja w Polsce? Łączny czas oglądania kanału w sierpniu wyniósł prawie 800 tysięcy minut (89 proc. całej oglądalności). Daje to prawie 13 tysięcy godzin w miesiącu, w przeliczeniu na dni ponad 500, czyli tak, jakby osiemnaście osób oglądało WidzewTV bez przerwy, przez cały miesiąc, 24 godziny na dobę! Na ten wynik złożyło się 313 tysięcy wyświetleń, trwających średnio ponad 2,5 minuty.

Wyniki ciekawe? Imponujące? Cóż, WidzewTV nie zwalnia tempa i zamierza podbijać nie tylko kolejne środki przekazu, jak kino, ale też następne kraje i docierać do coraz większej liczby odbiorców. Bądźcie z nami. Do zobaczenia!


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Resovia Rzeszów - Widzew Łódź 09.05.2021

Resovia Rzeszów - Widzew Łódź 09.05.2021

Tabela rozgrywek

7 Miedź Legnica 43
8 Odra Opole 42
9 Sandecja Nowy Sącz 40
10 Widzew Łódź 40
11 Chrobry Głogów 39
12 Korona Kielce 35
13 Puszcza Niepołomice 34
Pełna tabela