Aktualności

Widzewskie zakończenie roku szkolnego w Tomaszowie Mazowieckim

Mimo pandemicznych ograniczeń nadal, w miarę możliwości, realizowany jest projekt obywatelski "Od najmłodszych lat Razem Trenujmy Sport".

Inicjatywa społeczna, która zrealizowana została w ramach Budżetu Obywatelskiego Tomaszowa Mazowieckiego, to projekt skierowany do dzieci i młodzieży z wszystkich szkół podstawowych w mieście. Powstał on dzięki zaangażowaniu lokalnego Fan Clubu Widzewa wspieranego przez Stowarzyszenie "Fanatycy Widzewa" i klub Widzew Łódź.

Przed wybuchem pandemii akcja „Od najmłodszych lat Razem Trenujmy Sport” zagościła w czterech szkołach, a jej beneficjentami zostało 1600 uczniów. Z powodu wybuchu epidemii koronawirusa na widzewskie wizyty, w których udział biorą zgodnie z założeniami projektu piłkarze i pracownicy klubu z Al. Piłsudskiego 138, nie dotarła do siedmiu kolejnych placówek.

Tam widzewskie spotkania powinny odbyć się w przyszłym sezonie. Na razie doszło w nich do widzewskiego zakończenia roku szkolnego, w ramach którego uczniowie otrzymali gadżety związane z projektem i klubem. Każdy 8-klasista otrzyma koszulkę, kubek i plan lekcji, a pozostali uczniowie koszulki, ponieważ kubki i plany lekcji przekażą im piłkarze już podczas widzewskich spotkań.

Dziękujemy całej widzewskiej społeczności za promowanie projektu, oddawanie na niego głosów, a później już realizację i osobisty udział w nim. Jesteśmy pewni, że przed nami jeszcze wiele wspólnych spotkań i emocji - szkolnych, a także sportowych. Do zobaczenia w nowym roku szkolnym w sezonie 2020/2021!


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Resovia Rzeszów - Widzew Łódź 09.05.2021

Resovia Rzeszów - Widzew Łódź 09.05.2021

Tabela rozgrywek

7 Miedź Legnica 43
8 Odra Opole 42
9 Sandecja Nowy Sącz 40
10 Widzew Łódź 40
11 Chrobry Głogów 39
12 Korona Kielce 35
13 Puszcza Niepołomice 34
Pełna tabela