Aktualności

Widzewskie Wyzwanie - zrealizuj swoje cele z Widzewem!

Wielkimi krokami zbliża się rok 2017. Ostatnie dni roku to zwyczajowo czas, kiedy składamy noworoczne przyrzeczenia, deklarując co takiego osiągniemy w kolejnym roku.

Przed naszym klubem olbrzymie wyzwania w roku 2017. Wszystkich kibiców Widzewa zapraszamy, aby swoje wyzwania zrealizowali razem z nami!

Projekt Widzewskie Wyzwanie polega na tym, że każdy kibic Widzewa może za pośrednictwem oficjalnej strony klubu postawić sobie wyzwanie, do którego będzie dążył w roku 2017. Jedni z nas będą chcieli rzucić palenie, inni schudnąć, a jeszcze inni uzbierać na karnet. Każde wyzwanie jest ważne i cenne, do każdego warto dążyć.

- Z perspektywy psychologicznej publiczna deklaracja intencji zrobienia czegoś zwiększa szansę na realizację swojego postanowienia. Tak się dzieje szczególnie w warunkach, gdy adresatami przyrzeczenia są osoby znajome, albo gdy przyrzekający jest osobą publiczna - mówił przy okazji podobnego projektu „Moje Vancouver” profesor Dariusz Doliński.

W projekcie wezmą udział byli i obecni zawodnicy Widzewa, ludzie związani z klubem oraz przyjaciele klubu. Ich postanowienia wszyscy będziemy mogli śledzić na stronie „Wyzwania oficjalne”. Każda z osób biorących udział w projekcie jest również zachęcana do określenia co zrobi, jeżeli nie uda jej się zrealizować celu. Wierzymy, że przy olbrzymim wsparciu społeczności widzewskiej, po publicznym zadeklarowaniu swojego celu, wszyscy je osiągną. Jeśli jednak tak się nie stanie, to zakup karnetu fundowanego bądź wpłata na Wielką Orkiestrę Widzewskiej Pomocy będą na pewno dobrym widzewskim zadośćuczynieniem!

Weź z nami udział w projekcie Widzewskie Wyzwanie. Zadeklaruj swój cel na stronie https://widzew.com/widzewskie-wyzwanie, komentuj i oceniaj postanowienia innych osób, aby zachęcić je do wzmożonej pracy. Nie zapomnij udostępnić swojego celu na profilach społecznościowych, a także rzucić widzewskie wyzwanie znajomym. Pamiętaj - publiczna deklaracja intencji zrobienia czegoś zwiększa szansę na realizację postanowienia!


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Widzew II Łódź - Włókniarz Pabianice 18.05.2019

Widzew II Łódź - Włókniarz Pabianice 18.05.2019

Tabela rozgrywek

1 Radomiak Radom 59
2 Olimpia Grudziądz 59
3 GKS Bełchatów 57
4 Elana Toruń 56
5 Widzew Łódź 55
6 Pogoń Siedlce 48
7 Stal Stalowa Wola 48
Pełna tabela