Aktualności

Mikołajkowa wizyta w łódzkich szkołach

Zawodnicy pierwszej drużyny Widzewa zrobili w piątek miłą niespodziankę uczniom dwóch łódzkich szkół podstawowych.

Mikołajki to świetna okazja do dzielenia się radością oraz obdarowania rodziny i najbliższych skromnym upominkiem. Z tej okazji skorzystali piłkarze Widzewa Łódź, którzy odwiedzili Szkołę Podstawową nr 205 przy ulicy Dąbrówki 1 oraz Szkołę Podstawową nr 58 przy ulicy Młynarskiej 42/46. W organizację obu wydarzeń duży wkład mieli kibice z Bałut i Olechowa.

Do największej szkoły w Łodzi udali się Konrad Gutowski i Marcel Pięczek. Zawodnicy zaglądali do kolejnych klas, przekazując ponad tysiącowi uczniów widzewskie gadżety i słodki poczęstunek. By otrzymać upominek dzieci z olechowskiej podstawówki musiały popisać się wiedzą na temat pierwszej drużyny Widzewa, ostatnich wyników i historii klubu. Warto podkreślić, że poziom wiedzy dzieci był bardzo wysoki.

Dużo pracy mieli też Daniel Tanżyna i Bartłomiej Poczobut, którzy razem z Marcinem Tarocińskim spotkali się z uczniami dwóch klas ze Szkoły Podstawowej nr 58 na Bałutach. Widzewiacy odpowiadali na pytania dzieci, wręczyli wszystkim klubowe upominki, rozdawali też autografy. Wizyta nie odbyłaby się, gdyby nie bardzo otwarta i serdeczna kadra pedagogiczna, która od dłuższego czasu współpracuje z Widzewem. Piłkarze łódzkiego klubu będą uczestniczyli wiosną w otwarciu nowego boiska na terenie szkoły, a setka uczniów z bałuckiej podstawówki będzie dopingować drużynę podczas jednego z domowych meczów pierwszej drużyny. 

Wszystkie szkoły oraz placówki, które chciałyby zorganizować wizytę piłkarzy Widzewa prosimy o kontakt na adres mailowy marcin.tarocinski@widzew.com.

GALERIA Z MIKOŁAJKOWYCH WIZYT PIŁKARZY WIDZEWA (ZOBACZ)


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Trening Akademii 27.01.2020

Trening Akademii 27.01.2020

Tabela rozgrywek

1 Widzew Łódź 43
2 Górnik Łęczna 42
3 GKS Katowice 40
4 Resovia 38
5 Olimpia Elbląg 32
6 Stal Rzeszów 30
7 Bytovia Bytów 29
Pełna tabela