Aktualności

Widzewskie ferie trwają w najlepsze

Kolejne grupy dzieci, młodzieży i dorosłych odwiedzą stadion przy al. Piłsudskiego, poznając zasady funkcjonowania oraz historię obiektu, a także całego klubu.

Przez cały okres ferii zimowych w województwie łódzkim, tj. między 29 stycznia a 9 lutego 2018 roku, organizowane są wycieczki po stadionie Widzewa. Mieszczący się przy alei Piłsudskiego 138 obiekt gościć będzie w tym czasie zorganizowane grupy dzieci i młodzieży, w towarzystwie dorosłych opiekunów.

Wśród pierwszych zwiedzających znaleźli się najmłodsi kibice Widzewa ze Szkół Podstawowych nr 7 i 42 z Łodzi. Dotychczasowi uczestnicy spotkań na stadionie wycieczkę zaczynali od obejrzenia boiska z bliska. Następnie mieli okazję zasiąść na wybranych miejscach na trybunach. Kolejnym - wyjątkowo ważnym - punktem wycieczki była szatnia piłkarzy. Dzieci mogły poczuć się w niej, jak prawdziwi zawodnicy. Podczas stadionowej wycieczki zgromadzeni wsłuchiwali się w lekcję widzewskiej historii. Na kolejnych piętrach zwiedzających czekały różne niespodzianki, ostatnia z nich wyjątkowo słodka - w postaci małego poczęstunku.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Widzew Łódź - Ingulec Petrowe 18.02.2020

Widzew Łódź - Ingulec Petrowe 18.02.2020

Tabela rozgrywek

1 Widzew Łódź 43
2 Górnik Łęczna 42
3 GKS Katowice 40
4 Resovia 38
5 Olimpia Elbląg 32
6 Stal Rzeszów 30
7 Bytovia Bytów 29
Pełna tabela