Aktualności

Widzewski Klub Biznesu na meczu reprezentacji Polski

Klub poszerza ofertę dla partnerów biznesowych. W ramach projektu mogą korzystać ze specjalnie dla nich organizowanych prestiżowych wyjazdów. W wtorek Widzewski Klub Biznesu wybrał się do Wrocławia na mecz Polska-Irlandia.

Do autokaru VIP wsiadło 29 przedstawicieli sponsorów, partnerów oraz członków Widzewskiego Klubu Biznesu. Oczywiście głównym tematem rozmów była bieżąca sytuacja Widzewa, wyniki sportowe, ale nie zabrakło również tematów biznesowych. Bardzo szybko można było zorientować się, że doskonała atmosfera na trybunach stadionu Widzewa przekłada się także na strefy VIP.

W trakcie meczu reprezentacji, grupa kibiców Widzewa wyróżniała się zaangażowaniem w doping. Widać było, że chcą standardy z Serca Łodzi przenieść na wrocławski grunt, co spotkało się z podziwem na trybunach Stadionu Wrocław.

 - Tego typu wyjazdy, to doskonała forma integracji i możliwość nawiązania relacji biznesowych - mówi Paweł Sławniski z Toyota Podlasie. - Na meczu Widzewa, każdy z nas jest w 100 proc. skoncentrowany na tym co dzieje się na boisku, zatem trudno rozmawiać o biznesie. Teraz mieliśmy więcej okazji, choćby w trakcie podróży do Wrocławia - dodał przedstawiciel jednego z partnerów Widzewa.

Klub ma w planach kolejne wyjazdy na spotkania reprezentacji Polski, które będą rozgrywane na Stadionie Śląskim w Chorzowie. Następnie Widzewski Klub Biznesu zagości ponownie w Chorzowie na meczu ligowym z Ruchem - 21 października.

.................................................................

Do Widzewskiego klubu Biznesu można dołączyć poprzez zakup Karnetu VIP Platinum, podpisanie umowy partnerskiej lub sponsorskiej. Więcej informacji u Łukasza Koleckiego, lukasz.kolecki@widzew.com, tel. 501732982

Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

A1 Junior: Widzew Łódź - UKS SMS Łódź 10.11.2018

A1 Junior: Widzew Łódź - UKS SMS Łódź 10.11.2018

Tabela rozgrywek

1 Widzew Łódź 37
2 Radomiak Radom 34
3 Elana Toruń 32
4 Olimpia Grudziądz 31
5 GKS Bełchatów 30
6 Górnik Łęczna 29
7 Stal Stalowa Wola 27
Pełna tabela