Aktualności

Widzewski Klub Biznesu na meczu reprezentacji Polski

Klub poszerza ofertę dla partnerów biznesowych. W ramach projektu mogą korzystać ze specjalnie dla nich organizowanych prestiżowych wyjazdów. W wtorek Widzewski Klub Biznesu wybrał się do Wrocławia na mecz Polska-Irlandia.

Do autokaru VIP wsiadło 29 przedstawicieli sponsorów, partnerów oraz członków Widzewskiego Klubu Biznesu. Oczywiście głównym tematem rozmów była bieżąca sytuacja Widzewa, wyniki sportowe, ale nie zabrakło również tematów biznesowych. Bardzo szybko można było zorientować się, że doskonała atmosfera na trybunach stadionu Widzewa przekłada się także na strefy VIP.

W trakcie meczu reprezentacji, grupa kibiców Widzewa wyróżniała się zaangażowaniem w doping. Widać było, że chcą standardy z Serca Łodzi przenieść na wrocławski grunt, co spotkało się z podziwem na trybunach Stadionu Wrocław.

 - Tego typu wyjazdy, to doskonała forma integracji i możliwość nawiązania relacji biznesowych - mówi Paweł Sławniski z Toyota Podlasie. - Na meczu Widzewa, każdy z nas jest w 100 proc. skoncentrowany na tym co dzieje się na boisku, zatem trudno rozmawiać o biznesie. Teraz mieliśmy więcej okazji, choćby w trakcie podróży do Wrocławia - dodał przedstawiciel jednego z partnerów Widzewa.

Klub ma w planach kolejne wyjazdy na spotkania reprezentacji Polski, które będą rozgrywane na Stadionie Śląskim w Chorzowie. Następnie Widzewski Klub Biznesu zagości ponownie w Chorzowie na meczu ligowym z Ruchem - 21 października.

.................................................................

Do Widzewskiego klubu Biznesu można dołączyć poprzez zakup Karnetu VIP Platinum, podpisanie umowy partnerskiej lub sponsorskiej. Więcej informacji u Łukasza Koleckiego, lukasz.kolecki@widzew.com, tel. 501732982

Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Niedziela na obozie w Opalenicy 23.06.2019

Niedziela na obozie w Opalenicy 23.06.2019

Tabela rozgrywek

1 Radomiak Radom 59
2 Olimpia Grudziądz 59
3 GKS Bełchatów 57
4 Elana Toruń 56
5 Widzew Łódź 55
6 Pogoń Siedlce 48
7 Stal Stalowa Wola 48
Pełna tabela