Aktualności

Widzewski Klub Biznesu na meczu reprezentacji Polski

Klub poszerza ofertę dla partnerów biznesowych. W ramach projektu mogą korzystać ze specjalnie dla nich organizowanych prestiżowych wyjazdów. W wtorek Widzewski Klub Biznesu wybrał się do Wrocławia na mecz Polska-Irlandia.

Do autokaru VIP wsiadło 29 przedstawicieli sponsorów, partnerów oraz członków Widzewskiego Klubu Biznesu. Oczywiście głównym tematem rozmów była bieżąca sytuacja Widzewa, wyniki sportowe, ale nie zabrakło również tematów biznesowych. Bardzo szybko można było zorientować się, że doskonała atmosfera na trybunach stadionu Widzewa przekłada się także na strefy VIP.

W trakcie meczu reprezentacji, grupa kibiców Widzewa wyróżniała się zaangażowaniem w doping. Widać było, że chcą standardy z Serca Łodzi przenieść na wrocławski grunt, co spotkało się z podziwem na trybunach Stadionu Wrocław.

 - Tego typu wyjazdy, to doskonała forma integracji i możliwość nawiązania relacji biznesowych - mówi Paweł Sławniski z Toyota Podlasie. - Na meczu Widzewa, każdy z nas jest w 100 proc. skoncentrowany na tym co dzieje się na boisku, zatem trudno rozmawiać o biznesie. Teraz mieliśmy więcej okazji, choćby w trakcie podróży do Wrocławia - dodał przedstawiciel jednego z partnerów Widzewa.

Klub ma w planach kolejne wyjazdy na spotkania reprezentacji Polski, które będą rozgrywane na Stadionie Śląskim w Chorzowie. Następnie Widzewski Klub Biznesu zagości ponownie w Chorzowie na meczu ligowym z Ruchem - 21 października.

.................................................................

Do Widzewskiego klubu Biznesu można dołączyć poprzez zakup Karnetu VIP Platinum, podpisanie umowy partnerskiej lub sponsorskiej. Więcej informacji u Łukasza Koleckiego, lukasz.kolecki@widzew.com, tel. 501732982

Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Resovia Rzeszów - Widzew Łódź 09.05.2021

Resovia Rzeszów - Widzew Łódź 09.05.2021

Tabela rozgrywek

7 Miedź Legnica 43
8 Odra Opole 42
9 Sandecja Nowy Sącz 40
10 Widzew Łódź 40
11 Chrobry Głogów 39
12 Korona Kielce 35
13 Puszcza Niepołomice 34
Pełna tabela