Aktualności

Widzewski Klub Biznesu na meczu reprezentacji Polski

Członkowie WKB, w ramach zorganizowanego przez Widzew wyjazdu, pojawili się na trybunach w niedzielę 24 marca na Stadionie Narodowym, by dopingować reprezentację Polski w meczu z Łotwą.

Widzew Łódź dokłada wszelkich starań, by oferta skierowana do Widzewskiego Klubu Biznesu wychodziła poza trybuny stadionu przy al. Piłsudskiego 138. Członkom WKB oferowany jest w związku z tym udział w takich wydarzeniach jak: dedykowany turniej piłkarski z gościnnym udziałem gwiazd, śniadania biznesowe z udział przedstawicieli klubu czy wyjazdy na mecze reprezentacji Polski. Te ostanie cieszą się zawsze dużym zainteresowaniem. Nie inaczej było w przypadku niedzielnego meczu biało-czerwonych z Łotwą.

Do autokaru zapewnionego przez jednego z partnerów klubu - firmę Goluch Merc Service, wsiadło tym razem ponad dwadzieścia osób. Wspólna podróż to doskonały moment na nawiązanie nieformalnych relacji biznesowych. - Łączny nas Widzew, dlaczego nie miałyby połączyć także sprawy biznesowe? - zastanawia się Radosław Kubas, jeden z członków Widzewskiego Klubu Biznesu, chętnie korzystający z możliwości, które daje uczestnictwo w tej elitarnej grupie.

Głównym tematem niedzielnych rozmów był jednak mecz reprezentacji i fenomenalny Krzysztof Piątek, który kilka dni wcześniej zapewnił Polsce cenne zwycięstwo w wyjazdowym starciu z Austrią. Jak się później okazało, w rywalizacji z Łotwą "Il Pistolero" bramki nie zdobył, ale na szczęście wyręczyli go koledzy z reprezentacji. Po golach w końcówce spotkania biało-czerwoni wygrali 2:0, dzięki czemu atmosfera w drodze powrotnej mogła nawiązywać do tej doskonale znanej z meczów rozgrywanych w #SerceŁodzi.

W najbliższym czasie członkowie Widzewskiego Klubu Biznesu będą mogli wyruszyć w kolejną wyjątkową podróż, tym razem na jeden z wyjazdowych meczów walczących o awans do pierwszej ligi czerwono-biało-czerwonych.

Bądźcie z nami!


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Widzew II Łódź - Sokół Aleksandrów Łódzki 22.01.2022

Widzew II Łódź - Sokół Aleksandrów Łódzki 22.01.2022

Tabela rozgrywek

1 Miedź Legnica 44
2 Widzew Łódź 39
3 Korona Kielce 35
4 Podbeskidzie Bielsko-Biała 32
5 Sandecja Nowy Sącz 31
6 GKS Tychy 30
7 Chrobry Głogów 29
Pełna tabela