Aktualności

Widzewski Klub Biznesu na meczach Polska - Portugalia i Ruch - Widzew

Spodobało się! Nie brakuje chętnych na prestiżowe wyjazdy w ramach Widzewskiego Klubu Biznesu. Partnerzy biznesowi Widzewa obejrzeli mecz reprezentacji, a także spotkanie przyjaźni w Chorzowie.

Projektem wyjazdów w komfortowych warunkach na ważne wydarzenia sportowe zainteresowaliśmy WKB. Pierwszym meczem, na który pojechaliśmy było spotkanie Polska - Irlandia. Do Wrocławia pojechał cały bus - 29 osób. Wsiedli do niego przedstawiciele sponsorów, partnerów oraz członków Widzewskiego Klubu Biznesu. Bardzo szybko można było zorientować się, że doskonała atmosfera na trybunach stadionu Widzewa przekłada się także na strefy VIP.

Pierwszy sukces sprawił, że zaproponowaliśmy kolejne wyjazdy. Tym razem pojechaliśmy na mecze Polska - Portugalia na Stadionie Śląskiem, a także do Chorzowa na spotkanie Ruch - Widzew. I znów busy zapełniły się do samego końca.

***

Do Widzewskiego Klubu Biznesu można dołączyć poprzez zakup Karnetu VIP Platinum, podpisanie umowy partnerskiej lub sponsorskiej. Więcej informacji: Łukasz Kolecki, lukasz.kolecki@widzew.com, tel. 501732982.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Widzew Łódź - Garbarnia Kraków 14.09.2019

Widzew Łódź - Garbarnia Kraków 14.09.2019

Tabela rozgrywek

4 Znicz Pruszków 16
5 Stal Rzeszów 16
6 Bytovia Bytów 15
7 Widzew Łódź 15
8 Olimpia Elbląg 15
9 Błękitni Stargard 15
10 GKS Katowice 14
Pełna tabela