Aktualności

Widzewska wigilia za nami

W czwartek w sali kolumnowej stadionu przy al. PIłsudskiego 138 odbyło się klubowe spotkanie opłatkowe.

To było historyczne, bo pierwsze na nowym stadionie, wspólne świętowanie widzewskiej rodziny. Co ważne, udział w nim wzięli nie tylko pracownicy klubu, ale również przedstawiciele całego środowiska, z byłymi piłkarzami Wiesławem Wragą i Andrzejem Gręboszem na czele. Na widzewskiej wigilii nie mogło zabraknąć tego dnia kadry pierwszej drużyny wraz ze sztabem szkoleniowym, ale wśród gości znaleźli się również trenerzy Akademii Widzewa troszczący się o dalszą przyszłość sportową klubu.

Wszystkich zgromadzonych uroczyście przywitali: Przemysław Klementowski - prezes i Michał Sapota - wiceprezes zarządu Widzew Łódź S.A. Życzyli oni całej widzewskiej rodzinie pomyślności i spokoju na święta, ale również udanego całego przyszłego roku, zdrowia (zwracając się tu przede wszystkim, ale nie tylko, do piłkarzy) i oczywiście awansu. Widzewską społeczność pobłogosławił z kolei kapelan łódzkiego sportu, ksiądz Paweł Miziołek, który w minionym roku był obecny na niemal każdym meczu czerwono-biało-czerwonych!

Choć całe spotkanie miało podniosły charakter, znalazły się w jego trakcie również elementy humorystyczne, w tym quiz z pytaniami od piłkarzy do piłkarzy i sztabu. W klubowej wigilii udział wzięli również przedstawiciele Widzew TV, którzy o godzinie 19:10 nadali specjalny program na żywo z sali kolumnowej. Jako goście specjalni głos w nim zabierali: Wiesław Wraga, Dariusz Postolski i Maciej Humerski.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Trening 28.02.2020

Trening 28.02.2020

Tabela rozgrywek

1 Widzew Łódź 43
2 Górnik Łęczna 42
3 GKS Katowice 40
4 Resovia 38
5 Olimpia Elbląg 32
6 Stal Rzeszów 30
7 Bytovia Bytów 29
Pełna tabela