Aktualności

Widzewska sobota przy ul. Małachowskiego

Już jutro - 1 czerwca - na obiekcie treningowym przy ul. Małachowskiego odbędzie się Widzewski Dzień Dziecka, połączony z II Biegiem z Historią Widzewa. Spędźcie ten dzień razem z nami!

1 czerwca zapraszamy na obiekt treningowy przy ul. Małachowskiego całe rodziny - tego dnia będzie można wziąć udział w wielu przygotowanych przez klub i partnerów Widzewskiego Dnia Dziecka atrakcjach.

Już o 8:30 na boisku przy ul. Małachowskiego rozpocznie się turniej piłkarski chłopców z rocznika 2008. Weźmie w nim udział osiem zespołów: TMRF Widzew Łódź I, TMRF Widzew Łódź II, ZKP ASY Zakopane, Start Brzeziny, Włókniarz Zelów, Mazovia Tomaszów Mazowiecki, KS Kutno oraz SAF Widzew Łódź. Dla wszystkich uczestników przygotowano pamiątkowe medale, a zwycięzcy otrzymają puchary. Przygotowano także kilka nagród indywidualnych, m.in. dla najlepszego strzelca.

Na najmłodszych będzie czekało kilka ogromnych dmuchańców o charakterze sportowym, np. siłomierz kopacz, mega piłkarzyki, kula demolka, koło celnościowe oraz bramka piłkarska. Przez cały dzień od godz. 9:00 na dmuchańcach prowadzone będą zabawy i konkursy, a ich uczestnicy mogą liczyć na drobne nagrody i upominki. Warsztaty plastyczne oraz zajęcia kreatywne poprowadzą dla chętnych dzieci animatorzy z krakowskiej fundacji TworzyMY.

Równocześnie z Widzewskim Dniem Dziecka odbędzie się II Bieg z Historią Widzewa. Druga edycja wydarzenia związana będzie z powstaniem w 1922 r. Robotniczego Towarzystwa Sportowego Widzew Łódź jako kontynuatora TMRF. Biuro zawodów będzie czynne od godz. 8:00, a bieg główny rozpocznie się o godz. 12:00. 5-kilometrową trasę powinien pokonać każdy, a uczestnicy otrzymają pamiątkowe medale, piny i kolejną kartkę opisującą przeszłość klubu.

Dla najmłodszych przy okazji Dnia Dziecka zorganizowane zostaną także biegi dziecięce. Sprzedane już zostały wszystkie pakiety startowe w pięciu podgrupach z określonymi limitami miejsc. Łącznie było ich 350. Na każdego uczestnika na mecie będzie czekał medal oraz pakiet z niespodziankami, a na trzy najszybsze dziewczynki i trzech najlepszych chłopców z każdej grupy - statuetka, która zostanie wręczona podczas dekoracji po biegu głównym.

Serdecznie zapraszamy 1 czerwca na obiekt przy ul. Małachowskiego!


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Trening 28.02.2020

Trening 28.02.2020

Tabela rozgrywek

1 Widzew Łódź 43
2 Górnik Łęczna 42
3 GKS Katowice 40
4 Resovia 38
5 Olimpia Elbląg 32
6 Stal Rzeszów 30
7 Bytovia Bytów 29
Pełna tabela