Aktualności

Widzewska rodzina rośnie w siłę

W środę miało miejsce ważne wydarzenie dla widzewskiej społeczności. W budynku przy ul. Słowiańskiej 30 w Łodzi odbyło się pierwsze wspólne zebranie przedstawicieli zarządu klubu oraz Koła Seniora RTS Widzew Łódź.

Podczas spotkania, które rozpoczęło się o godzinie 17, przedstawiciele Koła Seniora RTS Widzew Łódź zgłosili oficjalnie akces do Stowarzyszenia Reaktywacja Tradycji Sportowych Widzew Łódź. To kolejny krok w kierunku zjednoczenia widzewskich środowisk w jedną, wielką rodzinę.

Sztandarowym celem Koła Seniora RTS Widzew Łódź jest angażowanie byłych zawodników, szkoleniowców, działaczy oraz pracowników klubu w różne akcje promujące działalność Widzewa. Ponadto, do jego zadań należy także popularyzacja i promocja klubu oraz drużyn wszystkich sekcji sportowych, dbanie o dobry wizerunek sekcji, a także utrwalanie pamięci o zasłużonych dla klubu osobach.

Członkowie koła realizują swoje statutowe cele poprzez organizację wycieczek, konferencji oraz jubileuszowych wydarzeń. Oprócz tego, jego przedstawiciele opiekują się grobami zmarłych pracowników klubu oraz członków koła. Koło Seniorów RTS Widzew Łódź współpracuje także z Muzeum Sportu i Turystyki w Łodzi w zakresie organizacji wystaw, a także ekspozycji, dotyczących klubu.

Środowe spotkanie wpisuje się w hasło przyświecające wszystkim, którym leży na sercu dobro naszego klubu - łączy nas Widzew. To także ważne wydarzenie w kontekście kontynuacji tradycji poprzednich pokoleń. Wierzymy, że przysłuży się ono jeszcze ściślejszej integracji w ramach widzewskiej społeczności.

Więcej informacji wkrótce...


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Slalomem na treningu 16.05.2018

Slalomem na treningu 16.05.2018

Tabela rozgrywek

1 Widzew Łódź 63
2 Lechia Tomaszów Mazowiecki 61
3 Polonia Warszawa 53
4 Sokół Aleksandrów Łódzki 53
5 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 46
6 Kaczkan Huragan Morąg 45
7 Ursus Warszawa 44
Pełna tabela