Aktualności

Widzewska Choinka: Zbiórka dla dzieci przed meczem z Wisłą Kraków

Przy okazji spotkania w 1/8 finału Fortuna Pucharu Polski odbędzie się kulminacyjny punkt zbiórki darów dla dzieci z łódzkich domów dziecka.

Wielkimi krokami zbliża się prestiżowe spotkanie, w którym Widzew Łódź podejmie na swoim stadionie ekstraklasową Wisłę Kraków. Mecz zaplanowano na godz. 20:00, ale dwie godziny wcześniej na kibiców czeka masa atrakcji. Punktualnie o godz. 18:00 pod stadionem, u stóp trybuny D zabłyśnie Widzewska Choinka. Oprócz tradycyjnych atrakcji, które przewidziano na ten wieczór - okazjonalnego cateringu, konkursów dla najmłodszych i świątecznych gadżetów w oficjalnym sklepie Widzewa Łódź, pod stadionem odbędzie się wielka zbiórka darów dla dzieci z łódzkich domów dziecka.

Jednocześnie informujemy, że Klub zastrzega sobie możliwość odwołania imprezy ze względu na zmiany przepisów sanitarnych i rządowych obostrzeń. Z tego powodu prosimy o śledzenie komunikatów klubowych.

Zachęcamy kibiców do przynoszenia do oficjalnego sklepu Widzewa Łódź kosmetyków osobistych, słodyczy i widzewskich gadżetów, które będzie można zakupić w sklepie, a następnie przekazać na rzecz dzieci. Swój wkład w zbiórkę miał zarząd Klubu, który pokrył koszt zakupu wypełnionych prezentami paczek dla najmłodszych.

Na pomoc ruszyli też piłkarze pierwszej drużyny Widzewa. Na aukcję wystawili pięć koszulek należących do Jakuba Wrąbla, Daniela Tanżyny, Juliusza Letniowskiego, Pawła Zielińskiego i Marka Hanouska. Łączna kwota, którą zadeklarowano za licytowane trykoty wyniosła ponad osiem tysięcy złotych. Wszystkie zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na zakup słodyczy i prezentów dla dzieci, które będą też gościć na trybunach podczas meczu pucharowego.

Zachęcamy do wcześniejszego przyjścia na stadion i wzięcia udziału w uroczystości odpalenia Widzewskiej Choinki, a także wsparcia dzieci z domów dziecka. Jeśli jeszcze nie zakupiliście biletu na mecz z Wisłą Kraków, można to zrobić poniżej:

WSPIERAJ WIDZEW W PUCHARZE POLSKI [KUP BILET]

Zobacz, jak wyglądała inauguracja Widzewskiej Choinki zimą 2019 roku:


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Konferencja DiMedical

Konferencja DiMedical

Tabela rozgrywek

1 Miedź Legnica 44
2 Widzew Łódź 39
3 Korona Kielce 32
4 Podbeskidzie Bielsko-Biała 32
5 Sandecja Nowy Sącz 31
6 GKS Tychy 30
7 Chrobry Głogów 29
Pełna tabela