Aktualności

Widzewska Choinka w sobotę od 16:00 w Sercu Łodzi. Stwórz z nami wyjątkowy świąteczny klimat

7 grudnia odbędzie się tradycyjne spotkanie klubu z fanami.

Impreza rozpoczyna się punktualnie o 16:00 na parkingu pod trybuną D stadionu przy al. Piłsudskiego 138. Na zgromadzonych czekać będą liczne atrakcje: konkursy i zabawy dla kibiców w każdym wieku, stoiska sprzedażowe z ozdobami choinkowymi i zaplecze gastronomiczne. Warto odwiedzić również oficjalny sklep Widzewa, w którym od godziny 18 w zakupach pomagać będą piłkarze Widzewa.

W sobotą na kibiców czekają też dwa bardzo ważne wydarzenia. Najpierw, od godziny 17:00 wszyscy obecni przy Piłsudskiego 138 fani będą mieli niepowtarzalną okazję współtworzyć jedyną w swoim rodzaju żywą choinkę. Klub wspólnie z Miejską Areną Kultury i Sportu (MAKiS) zaprasza do wejścia nr 4, z którego uczestnicy imprezy udadzą się na murawę, gdzie wyposażeni przez organizatorów w czerwone i białe ustawią się wzdłuż specjalnie przygotowanych linii tworzących na płycie boiska obrys choinki. Efekt końcowy uwieczniony zostanie z wysokości dronem.

Zachęcamy do uczestnictwa w tym wyjątkowym wydarzeniu, apelując jednocześnie o stosowanie się do poleceń organizatorów i poruszanie tylko w przeznaczonych do tego strefach. Informujemy jednocześnie, że w czasie wydarzenia obowiązywał będzie bezwzględny zakaz używania materiałów pirotechnicznych. Zwracamy się do wszystkich fanów klubu z uprzejmą i gorącą prośbą o poszanowanie widzewskiego domu, którym jest stadion miejski przy al. Piłsudskiego 138. Organizacja tak spektakularnego wydarzenia wymaga dużego nakładu pracy organizacyjnej, a jego powodzenie zależeć będzie od przestrzegania zasad bezpieczeństwa.

To jednak nie koniec atrakcji. Kulminacją sobotniego świętowania będzie zapalenie uruchomienie o 19:10 iluminacji świątecznej na choince ustawionej na parkingu pod trybuną D stadionu. Tam też spotkać będzie można przedstawicieli klubu i brać udział w kolejnych grach i zabawach.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Trening 05.08.2020

Trening 05.08.2020

Tabela rozgrywek

1 Górnik Łęczna 63
2 Widzew Łódź 59
3 GKS Katowice 59
4 Bytovia Bytów 52
5 Resovia 52
6 Stal Rzeszów 51
7 Garbarnia Kraków 50
Pełna tabela