Aktualności

Widzewiacy z wizytą w Uniwersyteckim Centrum Pediatrii

Piłkarze Widzewa na zaproszenie Fundacji "Krwinka" odwiedzili Klinikę Onkologii Uniwersyteckiego Centrum Pediatrii Centralnego Szpitala Klinicznego w Łodzi.

W środowej wizycie wzięli udział Marcin Robak, Mateusz Możdżeń i Bartłomiej Poczobut, którzy razem z Marcinem Tarocińskim i byłym zawodnikiem Widzewa Piotrem Kuklisem spędzili popołudnie razem z pacjentami oddziału pediatrii, onkologii i hematologii dzieci młodszych w Uniwersyteckim Centrum Pediatrii im. M. Konopnickiej przy ulicy  Pankiewicza 16 (ul. Spornej 36/50). Nie były to pierwsze odwiedziny pacjentów tej placówki przez widzewiaków.

Piłkarze rozdali tego dnia dzieciom klubowe gadżety, plakaty i kubeczki, a kolejnym krokiem będzie przekazanie gier planszowych na potrzeby całego szpitala. Cała wizyta przebiegała pod znakiem rozmów i odpowiadania przez piłkarzy na pytania ciekawych życia piłkarzy dzieci, a także wspólnych zdjęć widzewiaków z młodymi pacjentami i ich rodzicami. 

To nie koniec działań na rzecz szpitala. W klubowych kanałach komunikacyjnych promowana będzie zbiórka pieniędzy na rzecz Wiktora, chłopca chorego na białaczkę. Klub na potrzeby licytacji przekazał już piłkę z podpisami zawodników pierwszej drużyny Widzewa.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Wizyta w SP 6 w Tomaszowie Mazowieckim

Wizyta w SP 6 w Tomaszowie Mazowieckim

Tabela rozgrywek

1 Widzew Łódź 43
2 Górnik Łęczna 42
3 GKS Katowice 40
4 Resovia 38
5 Olimpia Elbląg 32
6 Stal Rzeszów 30
7 Bytovia Bytów 29
Pełna tabela