Aktualności

Widzewiacy z rocznika 2007 z Pucharem Marszałka

Drużyna Dariusza Nawrockiego zwyciężyła w halowym turnieju o Puchar Marszałka Województwa Łódzkiego rocznika 2007. Mecz o pierwsze miejsce rozstrzygnął się po rzutach karnych.

Rywalizacja w hali przy ul. Rzgowskiej rozpoczęła się od spotkań grupowych, w których Widzew wygrał 1:0 z Orlikiem Ujazd, 2:1 z Wartą Sieradz  i zremisował 2:2 z Pelikanem Łowicz. Dwa zwycięstwa i remis w grupie B zanotowała również Łódzka Akademia Futbolu.

W półfinałach Widzew wygrał z Widokiem Skierniewice 5:0, a ŁAF pokonała Orlika Ujazd 2:0. W finale, którym Widzew zmierzył się z ŁAF, w regulaminowym czasie gry obie ekipy strzeliły po dwie bramki. O zwycięstwie decydowały więc rzuty karne, w których padł tylko jeden gol. Zapisali go na swoim koncie młodzi widzewiacy i to oni zakończyli turniej na pierwszym miejscu.

Oprócz Pucharu Marszałka, młodzi czerwono-biało-czerwoni zdobyli też dwie nagrody indywidualne. Królem strzelców turnieju został Michał Jędraszczyk (5 goli), a najlepszym bramkarzem imprezy - Maks Smulik. Nagroda dla najlepszego zawodnika turnieju trafiła natomiast do Dawida Kaczmarka (ŁAF).

Skład Widzewa: Maks Smulik, Maciek Sowiński, Szymon Brzeziński, Kuba Dryzner, Michał Jędraszczyk, Krzysiek Supera, Marcel Rosiak, Marcel Bezat, Maciek Szpura.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Trening 17.04.2019

Trening 17.04.2019

Tabela rozgrywek

1 Radomiak Radom 54
2 Widzew Łódź 50
3 Olimpia Grudziądz 47
4 Elana Toruń 47
5 GKS Bełchatów 45
6 Górnik Łęczna 43
7 Stal Stalowa Wola 41
Pełna tabela