Aktualności

Widzewiacy z rocznika 2007 z Pucharem Marszałka

Drużyna Dariusza Nawrockiego zwyciężyła w halowym turnieju o Puchar Marszałka Województwa Łódzkiego rocznika 2007. Mecz o pierwsze miejsce rozstrzygnął się po rzutach karnych.

Rywalizacja w hali przy ul. Rzgowskiej rozpoczęła się od spotkań grupowych, w których Widzew wygrał 1:0 z Orlikiem Ujazd, 2:1 z Wartą Sieradz  i zremisował 2:2 z Pelikanem Łowicz. Dwa zwycięstwa i remis w grupie B zanotowała również Łódzka Akademia Futbolu.

W półfinałach Widzew wygrał z Widokiem Skierniewice 5:0, a ŁAF pokonała Orlika Ujazd 2:0. W finale, którym Widzew zmierzył się z ŁAF, w regulaminowym czasie gry obie ekipy strzeliły po dwie bramki. O zwycięstwie decydowały więc rzuty karne, w których padł tylko jeden gol. Zapisali go na swoim koncie młodzi widzewiacy i to oni zakończyli turniej na pierwszym miejscu.

Oprócz Pucharu Marszałka, młodzi czerwono-biało-czerwoni zdobyli też dwie nagrody indywidualne. Królem strzelców turnieju został Michał Jędraszczyk (5 goli), a najlepszym bramkarzem imprezy - Maks Smulik. Nagroda dla najlepszego zawodnika turnieju trafiła natomiast do Dawida Kaczmarka (ŁAF).

Skład Widzewa: Maks Smulik, Maciek Sowiński, Szymon Brzeziński, Kuba Dryzner, Michał Jędraszczyk, Krzysiek Supera, Marcel Rosiak, Marcel Bezat, Maciek Szpura.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Pub "W Sercu Łodzi" 13.02.2019

Pub "W Sercu Łodzi" 13.02.2019

Tabela rozgrywek

1 Radomiak Radom 41
2 Widzew Łódź 39
3 Elana Toruń 36
4 GKS Bełchatów 34
5 Górnik Łęczna 34
6 Stal Stalowa Wola 31
7 Olimpia Grudziądz 31
Pełna tabela