Aktualności

Widzewiacy z rocznika 2007 z Pucharem Marszałka

Drużyna Dariusza Nawrockiego zwyciężyła w halowym turnieju o Puchar Marszałka Województwa Łódzkiego rocznika 2007. Mecz o pierwsze miejsce rozstrzygnął się po rzutach karnych.

Rywalizacja w hali przy ul. Rzgowskiej rozpoczęła się od spotkań grupowych, w których Widzew wygrał 1:0 z Orlikiem Ujazd, 2:1 z Wartą Sieradz  i zremisował 2:2 z Pelikanem Łowicz. Dwa zwycięstwa i remis w grupie B zanotowała również Łódzka Akademia Futbolu.

W półfinałach Widzew wygrał z Widokiem Skierniewice 5:0, a ŁAF pokonała Orlika Ujazd 2:0. W finale, którym Widzew zmierzył się z ŁAF, w regulaminowym czasie gry obie ekipy strzeliły po dwie bramki. O zwycięstwie decydowały więc rzuty karne, w których padł tylko jeden gol. Zapisali go na swoim koncie młodzi widzewiacy i to oni zakończyli turniej na pierwszym miejscu.

Oprócz Pucharu Marszałka, młodzi czerwono-biało-czerwoni zdobyli też dwie nagrody indywidualne. Królem strzelców turnieju został Michał Jędraszczyk (5 goli), a najlepszym bramkarzem imprezy - Maks Smulik. Nagroda dla najlepszego zawodnika turnieju trafiła natomiast do Dawida Kaczmarka (ŁAF).

Skład Widzewa: Maks Smulik, Maciek Sowiński, Szymon Brzeziński, Kuba Dryzner, Michał Jędraszczyk, Krzysiek Supera, Marcel Rosiak, Marcel Bezat, Maciek Szpura.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Zawsze w 13 - Widzew gra z biznesem

Zawsze w 13 - Widzew gra z biznesem

Tabela rozgrywek

1 Widzew Łódź 32
2 Korona Kielce 25
3 GKS Tychy 22
4 Miedź Legnica 21
5 Arka Gdynia 20
6 Sandecja Nowy Sącz 19
7 Podbeskidzie Bielsko-Biała 18
Pełna tabela