Aktualności

Widzewiacy trenują prawie w komplecie

Sztab szkoleniowy Widzewa Łódź ma już do dyspozycji prawie całą kadrę. Brakuje tylko Damiana Kostkowskiego. Pozostali zawodnicy, którzy mieli problemy ze zdrowiem trenują już w stu procentach.

W ubiegłym tygodniu z powodu infekcji część zajęć opuścił m.in. Daniel Świderski. Dzisiaj napastnik Widzewa zapewnia, że jest już w stu procentach gotowy do gry. - O problemach zdrowotnych już dawno zapomniałem. Kilka dni odpoczynku pozwoliło zwalczyć infekcję. Jestem w pełni gotowy do gry i nie mogę doczekać się rozpoczęcia sezonu - powiedział po środowym treningu Daniel Świderski.

Podobnie jak Damian Kostkowski, ostatni mecz kontrolny przedwcześnie zakończył Marcin Kozłowski. I choć przez kilka dni borykał się z bólem i obrzękiem, dzisiaj jest już w pełni zdrowy. - Przez kilka dni odczuwałem dyskomfort, ale starałem się trenować normalnie. Teraz ból i obrzęk zniknęły, trenuję na pełnych obrotach i czekam na sobotnie otwarcie rozgrywek ligowych - zapewnia „Cinek”.

Po ubiegłotygodniowych problemach z kostką Piotra Okuniewicza również nie ma już śladu. Jedynym zawodnikiem, który jest wyłączony z treningów pozostaje więc Kostkowski.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Konferencja nowej prezes Widzewa 18.06.2019

Konferencja nowej prezes Widzewa 18.06.2019

Tabela rozgrywek

1 Radomiak Radom 59
2 Olimpia Grudziądz 59
3 GKS Bełchatów 57
4 Elana Toruń 56
5 Widzew Łódź 55
6 Pogoń Siedlce 48
7 Stal Stalowa Wola 48
Pełna tabela