Aktualności

Widzewiacy wrócili do treningów

Po wolnej niedzieli, piłkarze Przemysława Cecherza wrócili do treningów i przygotowują się ostatniego meczu kontrolnego. W poniedziałek testy rozpoczął również nowy obrońca.

Piłkarze Widzewa Łódź od poniedziałku do piątku trenować będą na obiektach sportowych w Gutowie Małym. Sztab szkoleniowy zaplanował jedną jednostkę treningową dziennie. Z zastrzeżeniem, że we wtorek zajęcia będą dłuższe, rozszerzone o dodatkowe elementy. Podsumowaniem cyklu treningowego będzie ostatni w okresie przygotowawczym mecz kontrolny. Rywalem czerwono-biało-czerwonych będzie Elana Toruń. Mecz rozegrany zostanie na boisku rywala.

Rozpoczynający się tydzień i zamykający go sparing będą kluczowe dla kształtowania się podstawowej jedenastki na pierwsze mecze ligowe. - Teraz mamy naprawdę bardzo szeroką i wyrównaną kadrę w składzie. Każdy musi ciężko pracować, bo tutaj już nawet o wejście do osiemnastki meczowej trzeba będzie toczyć boje. To jest rywalizacja, ale zdrowa rywalizacja - zapowiadał niedawno trener Przemysław Cecherz.

Ze względu na kontuzję w poniedziałek nie trenował Piotr Okuniewicz. Do zajęć wrócił natomiast pauzujący ostatnio Dawid Kamiński.

W zespole pojawiła się również nowa twarz. Obrońca Przemysław Wiśniewski, który do tej pory występował głównie w drużynach młodzieżowych i rezerwach Górnika Zabrze rozpoczął w testy w Widzewie. 18-latek to syna Jacka, znanego m.in. z występów w Górniku Zabrze czy Cracovii.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Wieczorny trening 13.11.2019

Wieczorny trening 13.11.2019

Tabela rozgrywek

1 Górnik Łęczna 35
2 Resovia 35
3 GKS Katowice 34
4 Widzew Łódź 34
5 Olimpia Elbląg 30
6 Bytovia Bytów 28
7 Stal Rzeszów 27
Pełna tabela