Aktualności

Widzewiacy wracają do pracy

We wtorek pierwsza drużyna Widzewa wznowi treningi, a już w środę rozegra kolejny sparing, tym razem z Górnikiem Konin.

Pierwszy w kolejnym tygodniu przygotowań trening rozpocznie się w samo południe. Widzewiacy pracować będą na boisku ośrodka sportowego przy ul. Małachowskiego. W środę rozegrają tam mecz kontrolny z Górnikiem Konin (16:00), ale wcześniej, bo już o 10:30, spotkają się w tym samym miejscu na kolejnym treningu.

Po sparingu piłkarze Widzewa nie będą mieć zbyt dużo czasu na odpoczynek i regenerację. W czwartek czekają ich bowiem dwie jednostki treningowe, w piątek jedna, a w sobotę drugi w trwającym tygodniu mecz towarzyski - tym razem w Toruniu z miejscową Elaną (14:30).

W najbliższych dniach na zajęciach zabraknie Jakuba Jasińskiego, który przebywa na zgrupowaniu reprezentacji Polski U16. We wtorek trenować z pierwszym zespołem nie będzie też najprawdopodobniej Jakub Mikołajczak, który wystąpi w sparingu juniorów starszych Widzewa z Progresem Kraków. Indywidualnie pod okiem fizjoterapeuty Huberta Gołąbka pracować będzie z kolei Bartłomiej Rakowski, który nabawił się urazu podczas sparingu z Wartą Poznań na obozie w Uniejowie.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Gramy dla Wiktora 25.01.2020

Gramy dla Wiktora 25.01.2020

Tabela rozgrywek

1 Widzew Łódź 43
2 Górnik Łęczna 42
3 GKS Katowice 40
4 Resovia 38
5 Olimpia Elbląg 32
6 Stal Rzeszów 30
7 Bytovia Bytów 29
Pełna tabela