Aktualności

Widzewiacy u dzieciaków w Pabianicach i Ozorkowie

Piłkarze Widzewa odwiedzili młodych fanów drużyny z al. Piłsudskiego. Dzieciaki zrewanżowały się świątecznymi niespodziankami

W poniedziałek Marcin Kozłowski i Kacper Falon odwiedzili Ośrodek Opiekuńczo-Wychowawczy nr 5 w Pabianicach, gdzie spotkali się z 30-osobową grupą dzieci. Po słodkim poczęstunku był czas na wspólną rozmowę o początkach ich przygody z piłką, diecie, treningach, hobby i tajnikach szatni.

Na koniec pobytu Marcin i Kacper rozegrali mecz towarzyski z dziećmi na Playstation oraz wręczyli im widzewskie prezenty. Dzieciaki przygotowały wyjątkowe podziękowania - przekazały klubowi antyramę z własnoręcznie wykonanym plakatem oraz jajko wielkanocne w czerwono-biało-czerwonych barwach z napisem RTS.

- To wielka przyjemność odwiedzać małych fanów. Zawsze mają mnóstwo pytań, momentami zaskakujących - mówił Marcin Kozłowski. - Do tego okazało się, że nieźle grają w FIFĘ. Chyba mocno trenują - uśmiechał się obrońca znany z zamiłowania do gier komputerowych.

We wtorek Kacper Falon i Michał Przybylski pojechali do Szkoły Podstawowej Nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi im. Św. Jana Pawła II w Ozorkowie. Na miejscu spotkali się z dziećmi ze wszystkich klas. W szkole uczy się ponad 570 dzieci, zaś w spotkaniu wzięło udział 350 uczniów podzielonych na dwie grupy. Zaangażowani byli uczniowie zarówno z klas gimnazjalnych, jak i podstawowych.

Najpierw widzewiacy spotkali się z młodszymi klasami, a następnie ze starszymi dziećmi. W trakcie wizyty padło mnóstwo pytań, odbyła też projekcja filmu, a następnie znalazła się chwila na upominki, autografy i robienie zdjęć. Uczniowie ze szkoły z Ozorkowa zaskoczyli wiedzą o historii klubu, zaangażowaniem i przygotowaniem do spotkania oraz ogromem pytań, jakie mieli do Kacpra i Michała. Poza Szkołą Podstawową w spotkanie zaangażowany był fanclub Widzew Ozorków, który chce zaszczepić w młodym pokoleniu sympatię do łódzkiego klubu.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Olimpia Elbląg - Widzew Łódź 17.08.2019

Olimpia Elbląg - Widzew Łódź 17.08.2019

Tabela rozgrywek

4 Znicz Pruszków 9
5 Stal Rzeszów 9
6 Olimpia Elbląg 8
7 Widzew Łódź 7
8 GKS Katowice 6
9 Błękitni Stargard 6
10 Górnik Łęczna 5
Pełna tabela