Aktualności

Widzewiacy trenowali w Gutowie Małym

W środę drużyna Franciszka Smudy pierwszy raz w tym roku gościła w ośrodku sportowym, który jesienią stanowił bazę treningową pierwszego zespołu.

Mimo trudnych warunków pogodowych i padającego deszczu drużyna Widzewa pracowała na pełnych obrotach, wykorzystując do maksimum możliwość trenowania na naturalnej trawie. Podobnie będzie również w czwartek.

W środę w zajęciach udział wziął Kacper Pipczyński, który zastąpił Bartłomieja Niedzielę. 32-letni piłkarz we wtorek wrócił do zajęć po ustąpieniu bólu, z którym zmagał się od ostatniego sparingu. Pech go jednak nie opuścił i pierwsze w tym tygodniu zajęcia zakończył z nawrotem problemów. - Musimy pobłębić diagnostykę, żeby znaleźć przyczynę bólu, który doskwiera Bartkowi - wyjaśnia Hubert Gołąbek, klubowy fizjoterapeuta.

Nadal indywidualnie trenuje Daniel Świderski, który w meczu towarzyskim z KKS-em Kalisz złamał rękę. Poza "Świdrem" i Niedzielą pierwsza drużyna trenuje w komplecie. Na "maksa" od kilku dni ćwiczą Radosław Sylwestrzak i Bartłomiej Rakowski, którzy stracili wiosenną inaugurację, ale powinni być brani pod uwagę przy ustalaniu kadry na najbliższy mecz ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Poranny trening 16.10.2019

Poranny trening 16.10.2019

Tabela rozgrywek

1 Resovia 27
2 Widzew Łódź 27
3 GKS Katowice 26
4 Górnik Łęczna 24
5 Olimpia Elbląg 21
6 Bytovia Bytów 21
7 Stal Rzeszów 21
Pełna tabela