Aktualności

Widzewiacy odwiedzili kolejną tomaszowską podstawówkę

W poniedziałek odbyło się drugie spotkanie z cyklu "Od najmłodszych lat Razem Trenujemy Sport", zorganizowane przez przedstawicieli Widzewa Łódź z inicjatywy kibiców z Fan Clubu Tomaszów Mazowiecki.

Reprezentacja piłkarzy Widzewa, wspierana przez Marcina Tarocińskiego i miejscowych kibiców, odwiedziła Szkołę Podstawową nr 6 w Białobrzegach, do której uczęszcza ponad 360 uczniów. W grupie zawodników, którzy przyjechali do podstawówki, znaleźli się Patryk Wolański, Łukasz Turzyniecki i Kamil Piskorski.

Uczestników akcji, dla których przygotowano okazjonalne koszulki "Razem Trenujemy Sport", podzielono na dwie grupy, a każda z nich wzięła udział w wyjątkowej lekcji. W trakcie zajęć nie zabrakło informacji o sporcie, zdrowym trybie życia, ale też wiedzy na temat Widzewa Łódź i jego historii.

Po części poświęconej na zadawanie pytań uczniowie mieli okazję zmierzyć się z piłkarzami na boisku. Sporym zainteresowaniem cieszył się turniej rzutów karnych, w których dzieci próbowały pokonać Patryka Wolańskiego. Stawka była wysoka, bo za strzelenie "jedenastki" do zdobycia był klubowy szalik. Na koniec wizyty na ręce Elżbiety Wilczyńskiej, dyrektor SP nr 6, została przekazana flaga i piłka z podpisami zawodników Widzewa.

Wizyta w Szkole Podstawowej w Białobrzegach odbyła się dzięki zaangażowaniu i współpracy klubu oraz Fan Clubu Tomaszów Mazowiecki przy wsparciu Stowarzyszenia "Fanatycy Widzewa". Mamy nadzieję, że duża grupa uczestników poniedziałkowych i wcześniejszej, czwartkowych lekcji weźmie udział w zbliżającej się inauguracji rundy wiosennej, w której widzewiacy zmierzą się w "Sercu Łodzi" z Olimpią Elbląg.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Trening 12.03.2020

Trening 12.03.2020

Tabela rozgrywek

1 Widzew Łódź 47
2 Górnik Łęczna 42
3 GKS Katowice 41
4 Resovia 41
5 Olimpia Elbląg 36
6 Bytovia Bytów 33
7 Błękitni Stargard 31
Pełna tabela