Aktualności

Widzewiacy już po drugim dniu testów. Tym razem wydolność

We wtorek podzieleni na dwie grupy piłkarze Widzewa przede wszystkim biegali. Poddawali się w ten sposób badaniom wydolnościowym.

Wtorkowe sprawdziany polegały na intensywnym bieganiu, z narastającym tempem. W międzyczasie piłkarzom pobierana była krew. Wyniki badań posłużą dostosowaniu treningów do aktualnej dyspozycji zawodników. - Określane w ten sposób zostaną progi metaboliczne, dzięki którym możliwe będzie zindywidualizowanie obciążeń treningowych - zdradza Kamil Migdał, odpowiedzialny w sztabie Marcina Kaczmarka za przygotowanie motoryczne pierwszej drużyny Widzewa.

Po dwóch dniach testów i badań (w poniedziałek łodzianie poddawani byli przede wszystkim sprawdzianom szybkościowym) w środę czerwono-biało-czerwoni wreszcie będą mogli popracować z piłką. 15 stycznia przed południem czekają ich premierowe zajęcia na sztucznej murawie. Tego dnia spotkają się również w siłowni, gdzie pracować będą przede wszystkim nad siłą fizyczną. Na czwartek i piątek przewidziano łącznie trzy treningi na boisku, a w sobotę 18 stycznia Widzew rozegra pierwszy zimowy sparing - z Unią Janikowo.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Poniedziałkowe zajęcia 20.01.2020

Poniedziałkowe zajęcia 20.01.2020

Tabela rozgrywek

1 Widzew Łódź 43
2 Górnik Łęczna 42
3 GKS Katowice 40
4 Resovia 38
5 Olimpia Elbląg 32
6 Stal Rzeszów 30
7 Bytovia Bytów 29
Pełna tabela