Aktualności

Widzewiacy gotowi do ostatniego sparingu

Piłkarze Przemysława Cecherza zakończyli przygotowania do ostatniego meczu kontrolnego przed startem rozgrywek ligowych w sezonie 2017/2018.

Drużyna Widzewa Łódź przez cały tydzień trenowała na obiektach w Gutowie Małym. Na ostatni dzień treningowy sztab szkoleniowy przygotował typowy zajęcia przedmeczowe. - Tego dnia bardzo dużo ćwiczyliśmy nad rozegraniem stałych fragmentów gry. Pojawił się również akcent pracy nad szybkością - wyjaśnił trener Przemysław Cecherz.

Do czerwono-biało-czerwonych w piątek dołączył już pauzujący ostatnio ze względów zdrowotnych Daniel Świderski. - Po infekcji nie ma już śladu. Nie chcieliśmy ryzykować, że zarażenia kolegów z drużyny. Na szczęście szybko udało się  zwalczyć problemy zdrowotne i dzisiaj mogłem już wrócić do przygotowań. To raptem kilka dni, ale nie ukrywam, że głód piłki jest ogromny - powiedział tuż po piątkowym treningu nowy napastnik Widzewa. Wśród trenujących zabrakło natomiast testowanego Marcina Pigiela, który przechodził badania lekarskie.

W sobotę o godzinie 9:45 na stadionie przy alei Piłsudskiego odbędzie się odprawa ze sztabem szkoleniowym. Stamtąd tuż po godzinie dziesiątej dwudziestoosobowa kadra wyjedzie na mecz sparingowy z Elaną Toruń. Natomiast zawodnicy, którzy nie znajdą się w tej grupie, będą od 13:45 trenowali z rezerwami w Gutowie Małym.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Widzew Łódź - Górnik Łęczna 21.08.2019 (cz. III)

Widzew Łódź - Górnik Łęczna 21.08.2019 (cz. III)

Tabela rozgrywek

5 Garbarnia Kraków 10
6 Olimpia Elbląg 9
7 Błękitni Stargard 9
8 Widzew Łódź 8
9 GKS Katowice 7
10 Elana Toruń 7
11 Lech II Poznań 7
Pełna tabela