Aktualności

Widzew zdecydowanie najlepszy, również w serwisie YouTube!

Czerwono-biało-czerwoni są najlepsi w Polsce pod względem średniej frekwencji na meczach domowych w bieżącym sezonie. Są również liderem rozgrywek II ligi. We wrześniu osiągnęli do tego olbrzymi sukces medialny.

Wrześniowy raport SoTrender analizujący wyniki oglądalności i popularności treści wideo publikowanych w serwisie YouTube wykazał, że w minionym miesiącu WidzewTV był najczęściej oglądanym kanałem w kraju w kategorii "kluby sportowe". Klubowa telewizja Widzewa nie miała sobie równych, notując ponad 400 tysięcy wyświetleń (przy siedmioprocentowym wzroście miesiąc do miesiąca). Drugi w tym zestawieniu kanał Śląska Wrocław zanotował mniej niż 300 tysięcy, a podium, ze zbliżonym wynikiem - zamknęła Legia Warszawa.

Co ciekawe, najwięcej wyświetleń we wrześniu zanotował mecz Widzewa z Górnikiem Łęczna, mimo że spotkanie to w transmitowała Telewizja Publiczna (w otwartych kanałach telewizyjnych i Internecie). Zapis wideo tego meczu zrealizowanego przez WidzewTV wyświetlony został ponad 33 tysiące razy. Niewiele mniej odsłon odnotowała bramka Filipa Mihaljevicia na 4:0 w meczu z Błękitnymi Stargard (ponad 30 i pół tys.).

Według liczby subskrybentów WidzewTV utrzymał szóste miejsce, ale warto zaznaczyć, że w pierwszej dziesiątce najlepszych w tej kategorii kanałów zanotował największy miesięczny wzrost (sześć procent). Zapraszamy do subskrybowania naszego kanału.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Początek przygotowań do rundy wiosennej 14.01.2019

Początek przygotowań do rundy wiosennej 14.01.2019

Tabela rozgrywek

1 Radomiak Radom 41
2 Widzew Łódź 39
3 Elana Toruń 36
4 GKS Bełchatów 34
5 Górnik Łęczna 34
6 Stal Stalowa Wola 31
7 Olimpia Grudziądz 31
Pełna tabela