Aktualności

Widzew zaprezentował swoją drogę do odbudowy na Sport Management Days 2016

W mijającym tygodniu na Uniwersytecie Warszawskim odbyła się konferencja Sport Management Days 2016. Wydarzenie, organizowane przez studenckie koło naukowe zarządzania sportem „Get ready”, było elementem obchodów jubileuszu 200-lecia Uniwersytetu Warszawskiego.

Jednym z prelegentów podczas drugiego dnia konferencji był Tomasz Sadłecki - pełnomocnik Zarządu RTS Widzew Łódź ds. marketingu. Blok, w którym prezentowana była widzewska droga do odbudowy klubu. nosił tytuł "Zarządzanie piłką nożną w kryzysie". Przedstawiciel naszego klubu w swoim wystąpieniu zatytułowanym "Praktyczne aspekty odbudowy klubu po bankructwie" zaprezentował drogę Widzewa od czasu powołania Stowarzyszenia Reaktywacja Tradycji Sportowych Widzew Łódź do chwili obecnej. Największe zainteresowanie słuchaczy wzbudził opis klubowego badania ankietowego kibiców Widzewa zrealizowanego przed rundą wiosenną oraz to, w jaki sposób wnioski z badania przełożyły się na ofertę klubu w rundzie wiosennej. Oczywiście z zainteresowaniem przyjęto również informacje o pełnych trybunach na wszystkich wiosennych meczach Widzewa, 1002 sprzedanych karnetach, czy też oglądalności oficjalnej strony internetowej Widzewa, która podobne wyniki (ponad 500 tys. odsłon w marcu) notowała ostatnio w 2011 roku, gdy Widzew grał jeszcze w Ekstraklasie.

Po naszym klubie, w czwartkowym bloku odbyła się jeszcze prezentacja Polonii Warszawa dotycząca jej drogi do odbudowy klubu (Radosław Majdan - dyrektor ds. marketingu i Adam Łazuka dyrektor ds. operacyjnych) oraz prezentacja dyrektora ds. komunikacji Legii Warszawa dr Seweryna Dmowskiego traktująca o praktycznej stronie zarządzania kryzysem.

Po bloku tematycznym dotyczącym zarządzania piłką nożną w kryzysie odbyła się gala plebiscytu Mistrzowie Sportu UW 2016.

Serdecznie dziękujemy SKN "Get ready" za możliwość zaprezentowania naszego klubu na Sport Management Days 2016. 


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Slalomem na treningu 16.05.2018

Slalomem na treningu 16.05.2018

Tabela rozgrywek

1 Widzew Łódź 63
2 Lechia Tomaszów Mazowiecki 61
3 Polonia Warszawa 53
4 Sokół Aleksandrów Łódzki 53
5 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 46
6 Kaczkan Huragan Morąg 45
7 Ursus Warszawa 44
Pełna tabela