Aktualności

Drużyna Widzewa zaprezentowała się kibicom

W niedzielę, w Parku im. Roberta Baden-Powella w Łodzi odbyła się wyczekiwana przez kibiców prezentacja pierwszego zespołu Widzewa. W trakcie trwania imprezy nie zabrakło atrakcji dla zgromadzonych fanów, którzy także zadbali o atmosferę wydarzenia.

Prezentacja rozpoczęła się o godzinie 15:00. Pierwszym jej punktem był zapowiadany przez nas koncert w wykonaniu raperów Krisa DNCHP oraz Młodego Potara, a także ich przyjaciół. Następnie głos zaprał prezes klubu, Marcin Ferdzyn, który zapewnił, że Widzew jest gotowy do rozpoczęcia walki o pierwsze miejsce w tabeli. - Mamy drużynę, która może walczyć nie tylko w czwartej, ale z powodzeniem również w trzeciej lidze. Przepracowaliśmy cały okres przygotowawczy. Wzmocnienia na każdej pozycji dają gwarancję tego, że możemy walczyć o awans i to jest nasz jedyny cel. Trochę więcej kosztuje nas drużyna, ale myślę, że czas pokaże, że było warto - tak brzmiał fragment przemówienia, które prezes wygłosił na scenie amfiteatru.

Kolejnym punktem programu prezentacji było przedstawienie nowej kolekcji ubrań, a także ujawnienie adresu WWW nowego sklepu internetowego Widzewa - www.sklepwidzew.pl. Po zakończeniu tej części wydarzenia doszło do zaprezentowania każdego piłkarza łódzkiego klubu z osobna, a także sztabu szkoleniowego z trenerem Marcinem Płuską na jego czele. W imieniu drużyny wypowiedział się kapitan, Adrian Budka. - Trzy miesiące to bardzo długi okres bez ligowych meczów. Nie możemy się doczekać walki o punkty. Wierzę, że co tydzień będziemy zdobywać trzy. Zapraszamy na nasze spotkania. Damy z siebie wszystko - powiedział doświadczony pomocnik Widzewa.

Zebrani w niedzielę w Parku im. Roberta Baden-Powella powitali swoich zawodników gromkimi brawami oraz zaśpiewali kilka znanych wszystkim fanom widzewskich piosenek. Po zakończeniu głównej części prezentacji, prezes Ferdzyn oraz kapitan zespołu Budka, wręczyli karnety osobom, które je zakupiły. Nie brak było również chętnych na autografy oraz plakaty ze zdjęciem całej drużyny.

Swoją obecnością na prezentacji uświetnili sponsorzy klubu, a także prezes MUKS Widzew, Ryszard Andrzejczak. Wśród obecnych byli także przedstawiciele Rady Miejskiej w Łodzi w osobach Rafała Markwanta oraz Bartosza Domaszewicza.

Wszystkim zgromadzonym w niedzielne popołudnie serdecznie dziękujemy za przybycie i zapraszamy w sobotę na stadion Szkoły Mistrzostwa Sportowego przy ul. Milionowej 12 na pierwsze spotkanie w rundzie wiosennej. Przeciwnikiem będzie zespół Zawiszy Pajęczno. Przywitajmy wiosnę kompletem na trybunach!


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

AMP Futbol Ekstraklasa Łódź - 25.10.2020

AMP Futbol Ekstraklasa Łódź - 25.10.2020

Tabela rozgrywek

7 Miedź Legnica 13
8 Radomiak Radom 13
9 Puszcza Niepołomice 11
10 Widzew Łódź 11
11 Stomil Olsztyn 10
12 Korona Kielce 9
13 Chrobry Głogów 9
Pełna tabela