Aktualności

Widzew zagrał charytatywnie dla Wiktora z Sarzyny

Pracownicy klubu z al. Piłsudskiego 138 wystąpili w turnieju piłkarskim ADMIN CUP, którego celem było zebranie pieniędzy na leczenie cierpiącego na autyzm Wiktora Stachnio.

W sobotę 11 stycznia Widzew Łódź zadebiutował w organizowanym w Nowej Sarzynie na Podkarpaciu turnieju ADMIN CUP. Tegoroczna edycja zmagań biur prasowych, mediów klubowych i przyjaciół była jubileuszową - dziesiątą. Ostatecznie na boisku górą była drużyna Stali Kraśnik, która co roku należy do faworytów rozgrywek. Łodzianie stoczyli z nią zacięty bój w fazie grupowej, prowadzili nawet 1:0, ale ostatecznie musieli uznać wyższość późniejszego triumfatora rozgrywek. Na podium znalazł się jeszcze zespół gospodarzy - Unii Nowa Sarzyna oraz Siarka Tarnobrzeg.

Cel, jaki przyświecał w tym roku rozgrywkom, to pomoc choremu na autyzm 8-letniemu Wiktorowi Stachnio z Sarzyny (WIĘCEJ). Dlatego obok boiskowej rywalizacji najważniejsze tego dnia były aukcje charytatywne przedmiotów przekazanych przez darczyńców, w tym uczestników i partnerów turnieju. Znalazły się wśród nich dostarczone przez reprezentację Widzewa koszulka meczowa i piłka z kompletem autografów piłkarzy pierwszej drużyny. Miło nam poinformować, że łączna cena końcowa obu widzewskich fantów przekroczyła 1000 zł, a sama koszulka wylicytowana została za 800 zł.

Co ciekawe, gospodarze przygotowali tego dnia dla Widzewa specjalną niespodziankę. Delegacja z Łodzi otrzymała od organizatorów pamiątkowy puchar i dyplom z okazji jubileuszu 110-lecia istnienia klubu, który w 2020 roku świętuje Widzew.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

ŁKS - Widzew Łódź 06.03.2021 (cz.II)

ŁKS - Widzew Łódź 06.03.2021 (cz.II)

Tabela rozgrywek

6 Radomiak Radom 31
7 Miedź Legnica 30
8 Chrobry Głogów 26
9 Widzew Łódź 24
10 Odra Opole 24
11 Stomil Olsztyn 23
12 Puszcza Niepołomice 23
Pełna tabela