Aktualności

Widzew zagrał charytatywnie dla Wiktora z Sarzyny

Pracownicy klubu z al. Piłsudskiego 138 wystąpili w turnieju piłkarskim ADMIN CUP, którego celem było zebranie pieniędzy na leczenie cierpiącego na autyzm Wiktora Stachnio.

W sobotę 11 stycznia Widzew Łódź zadebiutował w organizowanym w Nowej Sarzynie na Podkarpaciu turnieju ADMIN CUP. Tegoroczna edycja zmagań biur prasowych, mediów klubowych i przyjaciół była jubileuszową - dziesiątą. Ostatecznie na boisku górą była drużyna Stali Kraśnik, która co roku należy do faworytów rozgrywek. Łodzianie stoczyli z nią zacięty bój w fazie grupowej, prowadzili nawet 1:0, ale ostatecznie musieli uznać wyższość późniejszego triumfatora rozgrywek. Na podium znalazł się jeszcze zespół gospodarzy - Unii Nowa Sarzyna oraz Siarka Tarnobrzeg.

Cel, jaki przyświecał w tym roku rozgrywkom, to pomoc choremu na autyzm 8-letniemu Wiktorowi Stachnio z Sarzyny (WIĘCEJ). Dlatego obok boiskowej rywalizacji najważniejsze tego dnia były aukcje charytatywne przedmiotów przekazanych przez darczyńców, w tym uczestników i partnerów turnieju. Znalazły się wśród nich dostarczone przez reprezentację Widzewa koszulka meczowa i piłka z kompletem autografów piłkarzy pierwszej drużyny. Miło nam poinformować, że łączna cena końcowa obu widzewskich fantów przekroczyła 1000 zł, a sama koszulka wylicytowana została za 800 zł.

Co ciekawe, gospodarze przygotowali tego dnia dla Widzewa specjalną niespodziankę. Delegacja z Łodzi otrzymała od organizatorów pamiątkowy puchar i dyplom z okazji jubileuszu 110-lecia istnienia klubu, który w 2020 roku świętuje Widzew.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Widzew Łódź - GKS Tychy 19.09.2021

Widzew Łódź - GKS Tychy 19.09.2021

Tabela rozgrywek

1 Korona Kielce 22
2 Widzew Łódź 20
3 Sandecja Nowy Sącz 16
4 Miedź Legnica 15
5 Podbeskidzie Bielsko-Biała 15
6 GKS Tychy 15
7 ŁKS Łódź 14
Pełna tabela